کدخبر : 64624
سه شنبه 14 دی 1395 - 20:24
فاقددیدگاه
پرینت

۳۰۰ واحد مسکونی ویژه روستائیان استان بوشهر تکمیل شد

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در راستای تامین مسکن نیازمندان روستایی استان بوشهر از ۱۱۲۰ واحد مسکونی در دست ساخت ۳۰۰ واحد آن تکمیل شده است.
جمیری

به گزارش جنوب پرس ، سردار فتح‌الله جمیری بعداز ظهر امروزدر آیین تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع) منطقه ویژه پارس  با بیان اینکه سپاه پاسداران بوشهر در همه عرصه‌ها فعالیت دارد اظهار داشت: سپاه پاسداران علاوه بر ماموریت‌های ذاتی در عرصه محرمیت‌زدایی و فرهنگی نقش دارد که در این راستا طرح‌های مهمی تدوین شده است.

وی، به حضور بسیج در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی اشاره کرد و افزود: تاکنون طرح‌های مهمی در راستای محرومیت‌زدایی انجام داده که این طرح‌ها در زمینه احداث راه و خانه‌های بهداشت، آبرسانی و دیگر عرصه‌ها اجرا شده است.

فرمانده سپاه استان بوشهر به نقش سپاه امام صادق(ع) به اجرای طرح‌های تولیدی پرداخت و بیان کرد:اجرای طرح‌های تولیدی در راستای اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه‌های سپاه استان بوشهر است که تاکنون بیش از ۸۰ میلیارد تومان برای اجرای کارگاه‌های کوچک در استان بوشهر اختصاص یافته است.

جمیری از اجرای طرح مسکن ویژه روستائیان نیازمند پرداخت و با اشاره به اجرای ۱۱۲۱ واحد مسکونی در استان بوشهر بیان کرد:با همکاری کمیته امداد استان بوشهر یک‌هزار و ۱۲۱ خانه برای مددجویان استان بوشهر در دست ساخت است که تاکنون حدود ۳۰۰ خانه تکمیل شده است.

وی با اشاره به اقتدار سپاه در برابر توطئه‌های استکبار جهانی و دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس خاطر نشان کرد:در شرایطی که آمریکایی ادعا می‌کردند که هیچ قدرتی قابلیت مقابله با آنها را ندارد، تفنگداران آنها در خلیج فارس توسط سربازان انقلاب اسلامی دستگیر شدند و دست‌هایشان را بالا بردند.

جمیری با بیان اینکه  آمریکا با بیش از ۹۲ ناو، ناوچه، ناو هواپیمابر، ناوچه جنگی و دیگر تجهیزات در منطقه حضور داشتند تصریح کرد:‌۹۰ هزار نفر آمریکایی و همپیمانانشان در این منطقه حضور دارند، در مقابل قدرت نظام اسلامی سر خم کردند و این موضوع نشانگر قدرت مردم در قالب سازمان بسیج است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه بسیج به عنوان شجره طیبه در دنیا رشد کرده است، تاکید کرد: هدف اصلی بسیج خدمت به مردم و نظام اسلامی و دفاع از انقلاب است، همین تفکر در عراق و سوریه باعث سرنگونی داعش و استکبار شده است.

وی به کارکردهای متعدد بسیج در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و افزود: بسیج در حوزه فرهنگی، دفاعی، بازدارندگی، امنیتی، تهدیدات و دیگر عرصه‌ها  نقش اساسی دارد.

جمیری با اشاره به انتظارات خود از فعالیت بسیج در منطقه ویژه پارس، بیان کرد: ایجاد فضای معنوی و ارتقای معنویت، فعالیت در حوزه پدافند غیرعامل، توسعه فرهنگی، ارائه خدمات آموزشی، فعالیت ایمنی و امنیتی از دیگر فعالیت‌های بسیج در این منطقه می‌تواند باشد.

در این آئین ضمن تقدیر از تلاش‌ها و زحمات محمدتقی علوی فرمانده سابق حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع) منطقه ویژه پارس، ایوب بنوی به عنوان فرمانده جدید این حوزه معرفی شد.

منبع: تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما