کدخبر : 494
شنبه 3 مرداد 1394 - 14:12
فاقددیدگاه
پرینت
شایعه از سوی وهابیت؛

آیا زمین مصلای بوشهر غصبی است؟/ پیگیری های ویژه دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی

جنوب پرس: مسئول ستاد نمازجمعه بوشهر با اظهار گله مندی از برخی افراد که به این شایعات دامن می زنند، افزود: متاسفانه صدایی که از حنجره وهابیون در آمده متاسفانه از حنجره برخی از افراد ناآگاه با چهره های موجه شنیده شده و اینان نباید به این شایعات دامن بزنند و باعث از بین رفتن وحدت بین مسلمین شوند.
آیا زمین مصلای بوشهر غصبی است؟/ پیگیری های ویژه دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی

به گزارش جنوب پرس، حجت الاسلام سید نعمت اله رکنی مسئول ستادنمازجمعه بوشهر در بین خطبه های نماز جمعه بوشهر با تشکر از آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و همه کسانی که در برپایی نمازجمعه بوشهر از اول انقلاب تا کنون نقشی داشتند، گفت: چند سالی است که شایعه ای را بنام غصبی بودن مصلای جمعه بوشهر در بین مردم پخش شده است.

وی با نشان دادن سند و گردش کار و پایان کار ساختمان مصلای جمعه بوشهر گفت: مصلای جمعه بوشهر هیچ معارضی تاکنون نداشته و ندارد و همه اسناد و مدارک این زمین از قبل از انقلاب که خریداری شده تاکنون موجود است.

مسئول ستادنمازجمعه بوشهر گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی مشخص شد که این شایعه از سوی وهابیون است.

حجت الاسلام رکنی با اظهار گله مندی از برخی افراد که به این شایعات دامن می زنند، افزود: متاسفانه صدایی که از حنجره وهابیون در آمده متاسفانه از حنجره برخی از افراد ناآگاه با چهره های موجه شنیده شده و اینان نباید به این شایعات دامن بزنند و باعث از بین رفتن وحدت بین مسلمین شوند.

وی با توصیه به رعایت تقوای به کسانی که به این شایعات دامن می زنند گفت: الآن بعد از سالها و پنجمین نماینده ولی فقیه در استان که در خدمت ایشان هستیم اعلام می داریم این زمین هیچگونه معارضی نداشته و کسانی که به این شایعات دامن می زنند بیایند از خود ما سوال کنند چرا به دنبال شایعات می روند.

مسئول ستادنمازجمعه بوشهر افزود: ستاد نمازجمعه بوشهر آمادگی لازم را برای هرگونه توضیح و تشریح و هر چیزی که لازمه رفع شایعات در اذهان عمومی باشد را اعلام می کنیم و هرکسی هر سوالی در این زمینه دارد به ستاد نمازجمعه آقای رجبی و سایر همکاران که از قبل از انقلاب در اینجا فعالیت داشته اند جهت رفع شبهه مراجعه نماید.

حجت الاسلام رکنی با بیان اینکه این ترفند دشمن است که جاهایی را که تجمع مسلمین است با شایعات مورد هجمه قرار می دهد، اظهارت داشت: شایعه های آنها همیشه این است که زمین مربوط به یک پیرزن و آن هم در امریکاست.

وی در پایان یادآور شد: در همین مکان مقدس، مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای در سفری که در سال۷۰ به بوشهر داشتند ، نمازخواندند و محل اسکان ایشان در مدرسه ی علمیه امام خمینی «ره» بوشهر بود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما