کدخبر : 183443
چهارشنبه 26 شهریور 1399 - 14:46
فاقددیدگاه
پرینت

فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات کل بوشهر توانمندسازی می شوند

بوشهر - مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان بوشهر گفت: فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات کل بوشهر توانمندسازی می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، ضرغام جعفری صبح چهارشنبه در حاشیه دوره آموزش یک روزه توانمندسازی فرماندهان حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات کل استان بوشهر گفت: هدف از برگزاری این دوره، تقویت بنیه‌های اعتقادی، اخلاقی و بصیرتی فرماندهان، توجیه برنامه‌های سازمان و برطرف شدن ابهامات موجود در اجرای برنامه‌های سال جاری است.

وی اظهار کرد: بسیج ادارات و کارمندان تسهیل‌گر کاهش بوروکراسی اداری در تحقق شعار سال یعنی جهش تولید است که در همین راستا یکی از مأموریت‌های مهم این سارمان، کارآمدسازی نظام اداری به منظور افزایش رضایت‌مندی مردم با استفاده از مجموعه کارمندان بسیجی، مؤمن، انقلابی و پای کار است.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان بوشهر به بخشی از عملکرد این سازمان در سال جاری اشاره و تصریح کرد: برپایی میز خدمت در هفته دولت، جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مؤمنانه در مرحله اول و دوم، برگزاری مراسم گرامیداشت سوم خرداد در ادارات و توزیع محلول ضدعفونی بین پایگاه‌های ادارات جهت مبارزه با ویروس کرونا از جمله مهم‌ترین اقدامات این سازمان در سال جاری است.

دوره آموزش یک روزه توانمندسازی فرماندهان حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات کل استان بوشهر در سالن جلسات اداره کل حفاظت محیط زیست این استان برگزار شد.

شرکت کنندگان در این دوره آموزشی در کلاس‌های آشنایی با مسائل سیاسی روز، آشنایی با فضای مجازی و مبارزه با فساد اداری شرکت کردند.

این دوره به همت سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان بوشهر به مناسبت چهلمین سال روز دفاع مقدس با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.

در پایان این دوره، تعدادی از رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس به بیان خاطراتی از این دوران پرداختند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما