کدخبر : 182782
دوشنبه 3 شهریور 1399 - 11:38
فاقددیدگاه
پرینت

۱۳ هزار قرص و کپسول قاچاق در گمرک دیر کشف شد

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر از کشف بیش از 13 هزار عدد انواع قرص، کپسول، پاستیل و شامپو مرتبط با تقویت مو و پوست در گمرک دیر با هوشیاری کارکنان این گمرک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، بهروز قره بیگی صبح امروز در جمع خبرنگاران از کشف بیش از ۱۳ هزار عدد انواع قرص، کپسول، پاستیل و شامپو مرتبط با تقویت مو و پوست در گمرک دیر با هوشیاری کارکنان این گمرک خبر داد و اظهار داشت: ماموران گمرک دیر با هوشیاری و دقت در حین بازرسی از یک فروند شناور ورودی موفق به کشف حدود ۱۳ هزار و ۷۹۲ عدد انواع قرص، کپسول ، پاستیل و شامپو شدند.

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر اضافه کرد: در همین راستا ۱۱ هزار و ۷۶۰ عدد  پر پشت کننده و افزاینده رشد موی سر، یک هزار و ۳۸۰ عدد پاستیل رشد موی سر، ۱۸۰ عدد کپسول پوست و مو، ۲۴ عدد شامپو تقویت رشد مو و ۸۸ عدد چای رژیمی کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالاهای مکشوفه  حدود سه میلیارد و ۵۴۲ میلیون ریال می باشد، افزود: تمامی کالاهای مکشوفه ضبط شده ساخت کشورهای انگلستان و آمریکا می‌باشد.

قره بیگی با تاکید بر اینکه واردات هرگونه  محصولات دارویی، تقویتی و بهداشتی نیازمند داشتن مجوزهای لازم از وزارت  بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد، اظهار داشت: هیچکدام از محصولات مکشوفه دارای مجوزهای لازم نبوده و جزء کالاهای غیرمجاز  محسوب می‌شوند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما