کدخبر : 176701
شنبه 19 بهمن 1398 - 20:08
فاقددیدگاه
پرینت

دستور رئیس قوه‌ قضائیه برای شناسایی مقصران انشعابات غیرمجاز باغ ویلاهای بوشهر

رئیس قوه‌ قضائیه با تأکید بر لزوم تسریع در رسیدگی به موضوع باغ‌ویلاها در استان بوشهر گفت: ظاهرا بازرسی وارد این موضوع شده است و تأکید می‌کنم تا بررسی شود که در این مسئله قصوری صورت گرفته یا تخلفاتی انجام شده است که باید روشن شود.

آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر، در رابطه با موضوع معضل باغ‌ویلاها در این استان اظهار داشت: برای مشخص شدن این موضوع که انشعاب آب این باغ‌ویلاها قانونی یا غیرقانونی است، باید سازمان بازرسی بازدید میدانی داشته باشد تا وضعیت مشخص شود.

رئیس قوه‌ قضائیه بیان کرد: تأثیر مصرف آب این باغ‌ویلاها بر سیستم آب شرب شهری نیز قابل بررسی است که مدیر آب‌وفاضلاب استان پس از بررسی نتیجه و حاصل کار را اعلام کند تا مشخص شود در این قضیه قصوری صورت گرفته است یا نه و اینکه چه کسی این کار را انجام داده است.

وی با تأکید بر لزوم تسریع در رسیدگی به موضوع باغ‌ویلاها در استان بوشهر افزود: ظاهرا بازرسی وارد این موضوع شده است و مدیرکل دادگستری استان نیز آن را پیگیری کرده و من نیز در شورای عالی قضایی استان تأکید می‌کنم تا مشخص شود که در این مسئله قصوری صورت گرفته یا  تخلفاتی انجام شده است و متخلفان مسؤولان آب هستند یا خود اشخاصی که بدون‌مجوز انشعاب کشیده‌اند.

گفتنی است، خبرنگار فارس مستنداتی را در خصوص انشعابات غیرقانونی و زمین خواری‌ها در تنگستان و عسلویه در اختیار رئیس قوه قضاییه گذاشت که آیت الله رئیسی پس از رویت مستندات، دستور پیگیری جدی این موضوع را داد.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما