کدخبر : 172340
یکشنبه 21 مهر 1398 - 21:02
فاقددیدگاه
پرینت

استاندار فارس: به کلینیک سرمایه‌گذاری نیاز داریم

استاندار فارس گفت: برای آسیب‌شناسی مشکلات و موانع سرمایه‌گذاری در فارس به کلینیک سرمایه‌گذاری نیاز داریم.

عنایت‌الله رحیمی ۲۱مهرماه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس با اشاره به حجم بالای برگشت و عدم تکمیل روند سرمایه گذاری در طرح‌های مختلف اظهار داشت:  ابطال یک طرح ناقص سرمایه‌گذاری ساده‌ترین راه برخورد است؛ اما بهتر ین راه نیست و باید در این زمینه برای آسیب‌شناسی مشکلات و موانع کلینیک سرمایه‌گذاری راه‌اندازی کنیم.
استاندار فارس با تاکید بر لزوم شناسایی و غربالگری متقاضیان سرمایه‌گذاری گفت: توجه به اهلیت سرمایه‌گذاران در حل بخش مهمی از مشکلات بعدی کارکرد دارد و این امر برعهده متولیان است.
وی در ادامه با اشاره به سند توسعه فارس و کارکردهای موثر این سند ابراز امیدواری کرد با عملیاتی شدن این سند نتایج ملموسی برای مردم فارس محقق شود.
استاندار فارس در باره اجرایی شدن موضوع فروش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی نیز گفت: معوقات سنگینی در محورهای عمرانی وجود دارد که باید با بهره گیری از ظرفیت بودجه امسال تامین اعتبار شود.
به گزارش ایرنا استاندار فارس ابراز داشت: فعالیت های فرهنگی نیز در پیشبرد اهداف اقتصادی بسیار مطلوب واقع خواهد شد و با انعقاد تفاهم نامه فرهنگی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌زودی شاهد تحولات خوبی در این حوزه خواهیم بود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما