کدخبر : 171977
دوشنبه 15 مهر 1398 - 21:48
فاقددیدگاه
پرینت

مردم هرمزگان باید از نتایج جلسات استان بهره‌مند شوند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: جلساتی که تحت هر عنوان در استانداری برگزار می‌شود باید ختم به نتیجه کاربردی در جامعه شود و مردم استان از نتایج این جلسات بهره‌مند شوند.

سعید ناجی عصر امروز در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و بانوان و خانواده استان، اظهار داشت: هر چه جلسات به سمت کاربردی تر بروند به هدف خود که همان توسعه استان و خدمت به مردم است نزدیک‌تر خواهیم شد.

وی افزود: چنانچه در هر جلسه تنها یک مصوبه علمی و عملی تصویب و اقدامات لازم به منظور تحقق آن صورت گیرد می‌توان گفت جلسات خروجی و نتیجه داشته‌اند و این امر زمانی تحقق می‌یابد که تمامی اعضا در جلسه در این راستا گام بردارند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب در جلسات باید آمار و اطلاعات متقن وجود داشته باشد، گفت: برای رسیدن به یک نتیجه گیری مطلوب در جلسات باید از آمار و اطلاعات محرز و محکم استفاده شود تا بتوان آثار برگزاری جلسات را در جامعه مشاهده کرد.

ناجی بیان داشت: جلسات باید منتهی به خروجی بر اساس یک تصمیم‌گیری علمی، کارشناسی‌شده دقیق و روشن باشند و تنها صرف برگزاری یک جلسه نباید مد نظر دبیرخانه‌ها و اعضا باشد.

وی با بیان اینکه برای تصمیم‌گیری در مورد مسائل اجتماعی و فرهنگی نیز باید آمار و اطلاعات دقیقی داشت، افزود: برای رسیدن به هدف مورد نظر در مسائل اجتماعی و فرهنگی و رفع مشکلات این حوزه‌ها باید با تکیه بر اطلاعات دقیق تصمیم‌گیری کرد.

به گزارش فارس معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: در راستای بررسی مسائل اجتماعی باید هر ناهنجاری اجتماعی بسته به میزان شیوه آن در جامعه دیده شود و از کوچک شمردن یا بزرگ نمایی آنها پرهیز کرد زیرا این گونه مواجه شدن با معضلات اجتماعی منجر به نتیجه مطلوب در جامعه نخواهد شد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما