کدخبر : 95239
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
فاقددیدگاه
پرینت

۷مدرسه ورزشی در شوش فعالیت می‌کنند

جنوب پرس: رئیس اداره ورزش و جوانان شوش گفت: برای پر کردن اوقات فراغت جوانان در فصل تابستان امسال 3مدرسه فوتبال و 3مدرسه والیبال و یک مدرسه هندبال در شوش فعالیت می‌کنند.

رشید هدایت‌خواه به گزارش جنوب پرس ، در شوش با اشاره به فعالیت‌های فصل تابستان و اوقات فراغت جوانان در شوش اظهار کرد: ۳ مدرسهٔ فوتبال و فوتسال برای آقایان و بانوان و ۳ مدرسهٔ والیبال برای آقایان و بانوان بمنظور پر کردن اوقات فراغت جوانان در سطح شهرستان شوش راه اندازی شده است.

 وی ادامه داد: در همین راستا مدرسه هندبال برای بانوان شروع به فعالیت کرده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شوش بیان کرد: برای احداث پنج باشگاه ورزشی مجوز صادر شده است همچنین دو ایستگاه دوچرخه سواری پارک میراث و هفتم تیر با ۵۰ دستگاه دوچرخه راه اندازی شده است.

هدایت‌خواه خاطر نشان کرد: از ابتدای امسال تا کنون در دو بخش دولتی و خصوصی یک هزار و ۹۰۰ ورزشکار آقا و ۴۸۰ نفر از بانوان ورزشکار تحت پوشش بیمه ورزشی قرار گرفته‌اند.

رئیس ادارهٔ ورزش و جوانان شهرستان شوش خواستار مشارکت همه ارگان‌ها دولتی و نهادهای مردمی در امور جوانان شد و تصریح کرد: همه مردم و مسئولین می‌توانند با فراهم کردن سرگرمی‌های سالم امکان استفاده جوانان از اوقات فراغت، در رشد جوانان و نوجوانان و عدم انحراف اخلاقی و اجتماعی آنان مشارکت کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما