کدخبر : 95128
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
فاقددیدگاه
پرینت

تمامی رده‌های سنی در دیر بوشهرتحت پوشش برنامه‌های بهداشتی قرار دارند

جنوب پرس: رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر استان بوشهر گفت: تمامی رده‌های سنی در این شهرستان تحت پوشش برنامه‌های بهداشتی قرار دارند و خدمات لازم را دریافت می‌کنند.

به گزارش جنوب پرس ، عادل مقدس روز دوشنبه در حاشیه بازدید از خانه‌های بهداشت روستاهای الی و جبرانی از توابع شهرستان دیر گفت: اجرای طرح تحول نظام سلامت خدمات خوبی در حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان داشته که باعث افزایش سطح دسترسی مردم به خدمات بهداشتی درمانی شد.
وی افزود: آموزش بهداشت و توانمندسازی بهورزان و کارکنان خانه‌های بهداشت نقش موثری در ارایه خدمات مطلوب به مراجعه کنندکان و ارتقای شاخص‌های بهداشتی روستا دارد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر به افزایش تعداد خدمات بهداشتی ارایه شده به روستاییان اشاره کرد و گفت: با استقرار شبکه‌های بهداشت و درمان و تقویت زیرساخت‌های حوزه سلامت شاهد افزایش تعداد برنامه‌های بهداشتی در خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های سلامت هستیم به گونه‌ای که تمامی رده‌های سنی تحت پوشش برنامه‌های بهداشتی قرار دارند و خدمات لازم را دریافت می‌کنند.
وی اضافه کرد: استفاده از تجربیات موفق همه بهورزان و الگوبرداری همکاران از نحوه عملکرد مطلوب و موثر بهورز نمونه خانه‌های بهداشت می‌تواند باعث ارتقا و افزایش بهره‌وری و خدمات دهی شود.
مقدس گفت: مجموعه شبکه بهداشت و درمان با تمام ظرفیت های انسانی، علمی و تجهیزاتی خود سعی در ارایه خدمات مطلوب و بموقع به تمامی ساکنان شهرستان دیر دارد.
وی یادآورشد: بهورزان باید توجه ویژه‌ای به ارتقای شاخص‌های بهداشتی، بالا بردن سطح کیفی خدمات ارائه شده بویژه در روستای اقماری و انجام اقدامات در زمینه زیباسازی فضای فیزیکی در خانه‌های بهداشت داشته باشند.

منبع:دیر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما