کدخبر : 95074
یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶
فاقددیدگاه
پرینت

آغاز بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در شیراز

جنوب پرس: مرحله نهایی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با معرفی برگزیدگان بخش‌های پژوهش، فناوری و نشریات در شیراز آغاز شد.

به گزارش جنوب پرس ، منطقه فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عصر یکشنبه ۲۵ تیر، مرحله نهایی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با معرفی برگزیدگان بخش‌های پژوهشی، فناوری و نشریات آغاز و از برگزیدگان این سه بخش، در سه گروه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با اهدای لوح و جایزه قدردانی شد.

محمدهادی ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این مراسم برلزوم تمسک به ثقل اصغر و اکبر و ضرورت تبیین قرآن بر مبنای تمسک به ائمه اطهار تاکید کرد.

دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت، درمان آموزش پزشکی نیز در خصوص اهمیت و توجه دانشگاهیان وزارت بهداشت و اعضای کادر بهداشت و درمان به قرآن و عترت و همچنین مشارکت حداکثری جامعه علوم پزشکی کشور اعم از دانشجویان، اساتید و اعضای هیات علمی و همچنین کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور سخنانی ایراد کرد.

براساس این گزارش، بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت تا روز ۲۸ تیر در شیراز ادامه دارد.

مسابقات بخش شفاهی قرآن ویژه آقایان و بانوان طی روزهای ۲۶ و ۲۷ تیر ماه به طور جداگانه در شیراز برگزار خواهد شد و از صبح ۲۶ تیرماه به طور رسمی اختتامیه مسابقات شفاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت آغاز می‌شود.

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما