کدخبر : 94978
یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
فاقددیدگاه
پرینت

مصرف مواد مخدر عامل قتل مادر و خودکشي فرزند در اهواز

جنوب پرس: ریيس پليس آگاهي استان خوزستان گفت: مصرف مواد مخدر عامل قتل مادر و خودکشي فرزند در شهرستان اهواز شد.

منطقه خوزستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعيد شعبان اظهار کرد: در آخرين روزهاي سال گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبني بر درگيري منجر به قتل در يکي از مناطق حاشيه‌اي شهر اهواز، کارآگاهان پليس آگاهي سريعا به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: در تحقيقات اولیه مشخص شد مقتول پيرزني ۶۰ ساله است که با ضربات متعدد چاقو در منزل شخصي خودش به قتل رسيده است.

شعبان اظهار کرد: مقتوله با پسر ۳۶ ساله خود که مجرد نيز بود، زندگي مي‌کرده است و اين پسر نيز به سوءمصرف مواد مخدر از نوع صنعتي آن شهرت دارد و بر اساس مستندات و ادله به دست آمده از صحنه جرم مشخص شد که قاتل همان فرزند معتاد مقتوله است که در روز حادثه بر اثر توهم و ضايعات رواني ناشي از مصرف مواد مخدر با مادر خود درگير شده که در نهايت وي را با ضربات چاقو به قتل رسانده و از محل متواري مي‌شود.

وی گفت: مشخصات قاتل به تمام واحدهاي انتظامي در سراسر کشور اعلام شد تا اين‌که چند روز بعد از حادثه، قاتل متواري، فشارهاي رواني ناشي از قتل مادر را تاب نياورد و با پرتاب خود به داخل رودخانه کارون اقدام به خودکشي کرد.

شعبان خاطرنشان کرد: بعد از انتقال جسد به پزشکي قانوني با معاينات به عمل آمده علت مرگ و خودکشي تاييد شد.

ریيس پليس آگاهي خوزستان در پايان به شهروندان توصيه کرد: در بنياد خانواده‌ها حتما نسبت به نظارت بر فرزندان خود بيش تر دقت کنید زیرا گرفتار شدن در اين بلاي خانمان‌سوز و سوءمصرف مواد مخدر به خصوص از نوع صنعتي آن، عامل ارتکاب بسياري از جنايت‌ها به ويژه سرقت‌ها و جرائم خشن در سطح جامعه است.

منبع:ایسنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما