کدخبر : 94841
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۲
فاقددیدگاه
پرینت

شهرک صنعتی بوشهر۲ به تلفن ثابت اینترنتی مجهز شد

بوشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر گفت: واگذاری خطوط تلفن ثابت بر بستر اینترنت در شهرک صنعتی بوشهر ۲ به عنوان نخستین شهرک صنعتی برخودار شده از این نوع خط تلفن در کشور آغاز شد.

مهدی صفوی روز شنبه به گزارش جنوب پرس ، افزود: این طرح امروز از طریق ویدئو پرژکتور همزمان در شهر های عالیشهر و دلوار و شهرک صنعتی بوشهر ۲ در استان بوشهر و شهر های زنجان و پرند توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات راه اندازی شد و قرار است یک میلیون و ۵۰۰ هزار خط تلفن ثابت اینترنتی در قالب این طرح در کشور واگذار شود.
وی اضافه کرد: از مزیت های این طرح کاهش هزینه اتصال واحدهای تولیدی و صنعتی به خط تلفن ثابت، کیفیت مطلوب تر صدا، امکان مستندسازی بهتر و شماره اندازی مناسب تر است.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه برخورداری واحدهای صنعتی از خط تلفن ثابت همراه با سیم و کابل و با دشواری و افزایش هزینه روبرو است در طرح جدید خطوط تلفن ثابت بر بستر اینترنت با توجه به وایرلس بودن آن در دسترسی واحدها به خط تلفن تسهیل می شود.
صفوی افزود: در اجرای این طرح در شهرک صنعتی بوشهر ۲ با ۴۰۰ واحد صنعتی امکانات و زیرساخت‌های تلفن ثابت بر بستر اینترنت فراهم شد.
وی گفت: با برنامه‌ریزی های صورت گرفته تلفن ثابت بر بستر اینترنت در شهرک‌ها و نواحی ۱۷ گانه صنعتی استان بوشهر ایجاد می‌شود.
صفوی یادآورشد: شهرک صنعتی بوشهر ۲ نخستین شهرک صنعتی کشور است که به این خط تلفن مجهز شده است.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما