کدخبر : 94836
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵
فاقددیدگاه
پرینت

۶۲ میلیاردریال برای خدمات درمانی بیمه شدگان گناوه هزینه شد

جنوب پرس: سرپرست درمانگاه تخصصی شهید مطهری گناوه گفت: این مرکز در سال گذشته 62 میلیارد و 216 میلیون ریال برای ارایه خدمات درمانی به بیمه شدگان در این شهرستان هزینه کرد که حدود 60درصد در مقایسه با سال پیش از آ« افزایش نشان می دهد.

حشمت الله شبانکاره روز شنبه به گزارش جنوب پرس ، مناسبت هفته تامین اجتماعی افزود: پارسال ۴۵۶ هزار و ۴۲۹ نفر به این مراکز مراجعه و خدمات متفاوتی به آنان ارایه شد.
وی اظهارکرد: این درمانگاه با ۶ پزشک عمومی، ۲ متخصص اطفال، یک داخلی، ۲ دندانپزشک، یک داروساز و در بخش های رادیولوژی، آزمایشگاه، مامایی، دندانپزشکی، داروخانه، ویزیت، تزریقات و پانسمان، شورای پزشکی، کمیسیون حرف و مشاغل آزاد و دفتر اسنادپزشکی به بیمه شدگان تامین اجتماعی خدمات رایگان ارایه می دهد.
سرپرست درمانگاه تخصصی شهیدمطهری گناوه گفت: برگزاری ۷۶۳ جلسه شورا و کمیسیون حرف و مشاغل آزاد و دوره های آموزشی برای کارکنان، راه اندازی سیستم نوبت دهی حضوری و تلفنی، اخذ پروانه تاسیس و موافقت اصولی، افزایش جذب پزشک و نیروی انسانی متخصص، تهیه و نصب و راه اندازی دستگاه ‘فلت پنل رادیولوژی ‘ برای ارتقای کیفی فیلم های این بخش، ثبت و صدور گواهینامه آی ام اس و ثبت و صدور گواهی آراستگی محیط کار و اضافه شدن صندلی بیمار جهت رفاه حال بیمه شدگان از دیگر فعالیت های این مرکز در سال گذشته است.
وی اظهار کرد: پیشنهاد برای ارتقا و شبانه روزی کردن درمانگاه تامین اجتماعی ارایه که با پیگیری و تلاش مدیریت درمان و مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر به تصویب رسیده و پس از جذب نیرو در نیمه اول امسال این مهم محقق خواهدشد.
شبانکاره یادآورشد: این درمانگاه در سال ۱۳۷۳ افتتاح و به عنوان واحد معین و یک واحد تبعی در دیلم در حال خدمات رسانی رایگان به بیمه شدگان تامین اجتماعی در این ۲ شهرستان و حتی جزیره خارگ و تعدادی از شهرهای شمالی دشتستان است.
شهرستان گناوه با ۱۰۳ هزار نفر جمعیت در شمال مرکز استان بوشهر قراردارد.

منبع:ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما