کدخبر : 94743
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
فاقددیدگاه
پرینت

مجهز شدن شهر مرودشت به دوربین‌های نظارتی و ترافیکی

جنوب پرس: شهردار مرودشت خبر داد مجهز شدن شهر مرودشت به دوربین‌های نظارتی و ترافیکی
شهردار مرودشت گفت: شهر مرودشت به‌عنوان دومین شهر استان جهت کنترل ترافیک و بخش نظارتی مجهز به دوربین‌های نظارتی ترافیکی شده است.

به گزارش جنوب پرس ، سید منصور جعفری امروز اظهار داشت: در حال حاضر ۵ عدد پایه با ۶ دوربین نظارتی در شهر در حال نصب بوده و در مرکز کنترل هوشمند ترافیک هم کلیه تجهیزات اعم از مانیتورینگ و سرورهای مدیریت تصاویر با مدیریت مرکزی در محل شهرداری نصب شده است.

وی در ادامه بیان داشت: با استقرار پلیس راهور در مرکز کنترل ترافیک شهرداری به کلیه تخلفات رانندگی نظیر عبور از چراغ‌قرمز و چراغ زرد، توقف روی خط عابر پیاده و سایر تخلفات رسیدگی و پس از صدور قبض جریمه از طریق پست به آدرس مالک وسیله نقلیه ارسال می‌شود.

شهردار مرودشت خاطرنشان کرد: نصب دوربین در شهر موجب بالا رفتن امنیت و در بحث نظارتی و کنترلی سبب ارتقاء فرهنگ ترافیکی خواهد بود که به یاری خدا توانستیم با نصب دوربین در میدان امام خمینی (ره)، تقاطع شهید صدوقی، تقاطع خیابان مدرس، خیابان ۷ تیر تقاطع ابوذر، خیابان امام خمینی این مناطق را تحت پوشش قرار دهیم.

وی در ادامه افزود: جهت استفاده بهینه از زیرساخت‌های شهری و روان‌سازی ترافیک و نظارت بر سطح شهر، مرکز کنترل ترافیک در شهر مرودشت بااعتبار بالغ‌بر سه میلیارد ریال راه‌اندازی می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما