کدخبر : 94493
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
فاقددیدگاه
پرینت

قطعه موسیقی با موضوع شاهچراغ (ع) در دهه کرامت در شیراز رونمایی می‌شود

جنوب پرس: معاون فرهنگی حوزه هنری استان فارس از تولید یک قطعه موسیقی به مناسبت دهه کرامت خبر داد و گفت: این قطعه موسیقی با موضوع زیارت درباره حضرت شاهچراغ (ع) است.
دهه کرامت

به گزارش جنوب پرس ، مهدی پارسایی با اشاره به ویژه‌ برنامه‌های حوزه هنری استان فارس به مناسبت دهه کرامت اظهار داشت: رونمایی از یک قطعه موسیقی، ۲ کتاب و ۳ متن نقالی با موضوع مرتبط با حضرت شاهچراغ(ع) از جمله برنامه‌ها است که قطعه موسیقی با موضوع زیارت و تولید حوزه هنری استان فارس است.

وی با اشاره به کتاب‌های نگاشته شده برای این دهه گفت: مجموعه داستان با موضوع حضرت شاهچراغ(ع) به اهتمام سمیه برازجانی و کتاب شعر کودک اثر طیبه نیکویی در دهه کرامت رونمایی می‌شود.

معاون فرهنگی حوزه هنری استان فارس افزود: در این دهه سه متن نقالب با موضوع حضرت شاهچراغ(ع)، سیدمیرمحمد و سیدعلاءالدین حسین (ع) آماده شده که رونمایی و اجرا می‌شود.

پارسایی بیان کرد: علاوه بر این ۳۰ تابلو با موضوع هجرت حضرت معصومه (س) در قالب هنرهای تجسمی آماده شده که در روزهای دهه کرامت به نمایش درمی‌آید.

وی از اجرای یک نمایش با عنوان « این ابری بارانی است» با موضوع امام رضا(ع) خبر داد که با نویسندگی و کارگردانی اصغر گروسی به صحنه می‌رود.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما