کدخبر : 94489
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
فاقددیدگاه
پرینت

استان فارس پایلوت اجرای مشترک مانورهای بهداشت و درمان با بسیج پزشکی می‌شود

جنوب پرس: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس خواستار برگزاری مانورهای بهداشت و درمان اضطراری با همکاری مشترک هلال احمر و بسیج جامعه پزشکی شد و گفت: همکاری در این زمینه می‌تواند استان فارس را به عنوان استان پایلوت در کشور مطرح کند.
هلال احمر فارس - جعفری

به گزارش جنوب پرس ، فیض‌اله جعفری از لزوم انعقاد تفاهم‌نامه مشترک میان هلال احمر و بسیج جامعه پزشکی استان فارس سخن گفت و اظهار داشت: این تفاهم‌نامه به همکاری بیشتر و هم‌افزایی خدمات‌رسانی به مردم و محرومان کمک می‌کند.

وی با اشاره به برگزاری مانورهای بهداشت و درمان اضطراری هلال احمر و اردوهای جهادی بسیج پزشکی گفت: داوطلب‌محوری و رویکرد خدمت جهادی به مردم، به ویژه بیماران نیازمند و اقشار محروم مهم‌ترین وجه مشترک جمعیت هلال احمر با بسیج جامعه پزشکی است.

جعفری خواستار برگزاری مانورهای بهداشت و درمان اضطراری با همکاری مشترک هلال احمر و بسیج جامعه پزشکی شد و افزود: همکاری در این زمینه می‌تواند استان فارس را به عنوان استان پایلوت در کشور مطرح کند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس بیان کرد: در صورت هم‌افزایی امکان استقرار تجهیزات و ملزومات بیمارستان صحرایی در استان فارس نیز وجود دارد.

وی با اشاره به دیدار با رئیس بسیج جامعه پزشکی استان فارس عنوان کرد: خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی از دیگر زمینه همکاری این جمعیت با سازمان بسیج جامعه پزشکی است.

جعفری از راه‌اندازی فاز نخست انتقال مرکز جامع توانبخشی جمعیت هلال احمر فارس از دروازه کازرون به بلوار زند شیراز  خبر داد و تصریح کرد: همکاری بسیج جامعه پزشکی برای رونق فعالیت‌های این مراکز ضروری و مطلوب است که گشایش مجدد درمانگاه خیریه نجات در بلوار لطفعلی خان زند این همکاری بیشتر می‌شود.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما