کدخبر : 8406
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۲:۲۵
فاقددیدگاه
پرینت

هرمزگان استان برتر در پدافند غیرعامل کشور شد

جنوب پرس: استان هرمزگان در پدافند غیرعامل کشور موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد و استاندار این استان مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش جنوب پرس، در مراسمی که با حضور ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور، سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، فرماندهی نیروی زمینی ارتش و فرمانده پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، از جاسم جادری استاندار هرمزگان به دلیل کسب رتبه برتر پدافند غیرعامل این استان در سال جاری تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم که با حضور تمام مدیران کل پدافند غیرعامل سراسر کشور و صاحب نظران و اندیشمندان لشکری و کشوری برگزار شد، از سید عبدالمحمد سجادی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری هرمزگان نیز قدردانی شد.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری هرمزگان با تیریک کسب این موفقیت، بیان داشت: این موفقیت حاصل تلاش تمام روسای کارگروه های ۱۲گانه پدافند غیرعامل استان و دبیران آن ها و تمام اعضای شورای پدافند غیرعامل و دبیران دستگاه های اجرایی است.
سید عبدالمحمد سجادی افزود: این موفقیت بدون عملکرد، تعهد و دلسوزی مجموعه مذکور میسر نمی شد و امیدواریم با عنایت حق تعالی و اهل بیت (ع) و با مدیریت دولت تدبیر و امید و در راس آن استاندار هرمزگان شاهد موفقیت های روزافزون در این حوزه باشیم./ ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما