کدخبر : 83692
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
فاقددیدگاه
پرینت

روحانی:‌ به دره رکود، تحریم و قطعنامه‌های ضدایرانی بر نمی‌گردیم/ راه را تا پیروزی در سال ۱۴۰۰ ادامه می‌دهیم

جنوب پرس: در جمع مردم هرمزگان مطرح شد روحانی:‌ به دره رکود، تحریم و قطعنامه‌های ضدایرانی بر نمی‌گردیم/ راه را تا پیروزی در سال ۱۴۰۰ ادامه می‌دهیم
rouhani

حسن روحانی در جمع مردم هرمزگان با تاکید براینکه ما به دره رکود، دره تحریم و به دره قطعنامه‌های ضدایرانی بر نمی‌گردیم، گفت: ما راه را تا پیروزی در سال ۱۴۰۰ ادامه می‌دهیم.

به گزارش جنوب پرس ، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی دقایقی پیش در اجتماع مردم استان هرمزگان که در ورزشگاه فجر بندرعباس برگزار شد،‌ با بیان اینکه بعد از برجام آن‌هایی که می‌گویند آثار برجام را ندیده‌ایم امروز به پالایشگاه خلیج‌فارس بیایند و ببینند که همه تجهیزات خریداری شده نه تنها به ایران آمده بلکه نصب هم شده است، اظهار داشت: نخستین غصه ما در خرداد ۹۲ این بود که چطور گندم موردنیاز مردم را تامین کنیم، امروز ۸ میلیون تن گندم در انبارها داریم.

وی با تاکید براینکه ما به دره رکود، دره تحریم و به دره قطعنامه‌های ضدایرانی بر نمی‌گردیم، افزود: ما راه را تا پیروزی در سال ۱۴۰۰ ادامه می‌دهیم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه در یک امتحان بزرگ تاریخی قرار گرفته‌ایم، خاطرنشان کرد: ۲۹ اردیبهشت روز امتحان بزرگ برای همه است.

روحانی همچنین در بخشی از سخنانش با بیان اینکه کسانی که می‌گویند شغل درست می‌کنیم، در ۸ سال امتحان‌شان را پس دادند، تصریح کرد: زمانی که قیمت دلار بسیار زیاد بود، چند شغل برای جوانان ما درست کردید؟

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما