کدخبر : 76198
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۹
فاقددیدگاه
پرینت
پزشکیان:

فعلا نمی‌آیم

نایب رئیس مجلس درباره کاندیداتوری خود در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: بنده می‌گویم فعلا نمی‌آیم، زیرا قصد کاندیداتوری ندارم.
مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس

مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در حاشیه پانزدهمین کنگره حزب مردم‌سالاری که صبح امروز (جمعه ۶ اسفند) در مجتمع فرهنگی آدینه برگزار شد در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی رسانه‌های اصلاح‌طلب از شما و آقای مطهری به عنوان ضربه‌گیران آقای روحانی نام برده‌اند. نظر شما در این باره چیست؟ اظهار داشت: در دروازه را می‌توان بست ولی زبان مردم را خیر؛ خیلی حرف‌ها را چه اصلاح‌طلب و چه غیر اصلاح‌طلب به غلط اشاعه می‌کنند.

وی تاکید کرد: بنده هیچ تصمیمی برای کاندیداتوری ندارم. بنده اگر قصد داشتم این کار را انجام دهم تاکنون کارهایی را انجام می‌دادم. آیا تاکنون مشاهده کرده‌اید که بنده کاری را انجام دهم؟

پزشکیان تصریح کرد: بنده می‌گویم فعلا نمی‌آیم، زیرا قصد کاندیداتوری ندارم.

نایب رئیس مجلس در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه سخنان امروز شما بوی انتخابات می‌داد، گفت: بنده معتقد به اجرای عدالت هستم، زیرا پیامبران نیز برای اجرای عدالت آمده‌اند. ما اگر در کشور عدالت را پیاده کنیم، ماندنی هستیم و انقلاب کرده‌ایم که عدالت پیاده شود، نه برای اینکه بنده بخورم یا فرد دیگری.

بنا بر این گزارش تسنیم، وی عدالت را گمشده امروز جامعه عنوان کرد و گفت: احزاب و جریانات برای خود کار می‌کنند و زمانی که چپ روی کار می‌آید به طیف خود نگاه می‌کند و زمانی هم که راست به روی کار می‌آید، داستان همین‌گونه است، این در حالی است که همه باید دیده شوند.

پزشکیان در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا دولت اعتدال توانسته به معنای واقعی اعتدال را در جامعه پیاده کند؟ گفت: این دولت مقداری توانسته اعتدال را در جامعه محقق کند؛ بالاخره برجام یکی از اقدامات صورت گرفته توسط این دولت است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما