کدخبر : 73445
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۸
فاقددیدگاه
پرینت

سردادن شعار “مرگ بر آمریکا” تنها راه برخورد با زورگویی​های آمریکا است

امام جمعه شوش با بیان این​که حضور مردم در راهپیمایی امسال متفاوت با سال​های گذشته بود، گفت: سردادن شعار "مرگ بر آمریکا" تنها راه و شیوه برخورد با زورگویی​های آمریکا است.

 

به گزارش جنوب پرس ، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد امام اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نسبت به سال​های گذشته متفاوت​تر بود و این تفاوت را هم در گستردگی و جمعیت مردم حاضر در راهپیمایی و هم در حضور پرشورتر مردم مشاهده کردیم و مشخص بود که هم از لحاظ کمی و هم از لحاظ کیفی حضور مردم در این صحنه خیلی متفاوت​تر شده است.

 

وی با اشاره به اظهارات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر این​که مردم در کف خیابان​ها، پاسخ تهدیدات آمریکا را خواهند داد، تصریح کرد: این پیام مقام معظم رهبری حاوی پیام​های بسیاری است. شیوه آمریکا همیشه زورگویی بوده است؛ تاکنون برخورد و شیوه منطقی در صحبت کردن از آمریکا مشاهده نشده و بنابراین پاسخ تمام جنایات و تهدیدات آمریکا همین شعار “مرگ بر امریکا” است که امروز ملت ایران، آن را سر دادند.

 

امام جمعه شوش افزود: این​که کسی خیال کند با صحبت کردن می​توان با امریکا مذاکره کرد بسیار ساده​لوحانه است. شیوه امریکا همیشه زورگویی است و جواب زودگویی نیز همیشه شعار “مرگ بر آمریکا” است. این شعار به معنای مرگ بر ستم و زور و همچنین به معنای مرگ بر دشمنی با عدالت و عدالتخواهی است. عدالتخواهی و زیر بار ستم نرفتن ملت و حکومت ایران و همچنین عدالت​آموزی ایران به ملت​های محروم جهان و منطقه علت دشمنی امریکا با ایران است.

 

امام عنوان کرد: هر ملتی اعم از عراق و سوریه که می​خواهند از سیطره آمریکا و گروه​های وابسته به امریکا مانند داعش خارج شوند، تنها راهکار ممکن سردادن شعار “مرگ بر امریکا” است.

منبع:  ایسنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما