کدخبر : 67502
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۸
فاقددیدگاه
پرینت

۳۵۰ قرارداد واگذاری املاک مسکونی در بندرعباس اهدا شد

۳۵۰ فقره قرارداد املاک مسکونی به‌عنوان هدیه مقام معظم رهبری با حضور رئیس بنیاد مستضعفان به ساکنان محله نایبند جنوبی بندرعباس واگذار شد.
مسکن مهر پرند

به گزارش جنوب پرس ، محمد سعیدی‌کیا ظهر امروز در مراسم واگذاری ۳۵۰ فقره قرارداد واگذاری املاک مسکونی به ساکنان محله نایبند جنوبی بندرعباس اظهارداشت: در سه سال اخیر ۳۳ هزار فقره املاک توسط بنیاد مستضعفان در کشور به مردم اهدا شده که مجموع متراژ آن معادل هزار و ۴۰۰ هکتار بوده و ارزش آن نیز ۴۳۰ میلیارد تومان بوده است.

وی بیان‌داشت: در سال جاری نیز تا کنون ۱۷ هزار فقره واگذاری املاک در کشور به مردم داشته ایم و تا پایان سال این رقم به ۲۰ هزار فقره می‌رسد.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: در استان‌های مختلف تفاهم‌نامه‌ای توسط بنیاد مستضعفان امضا شده که هرسال ۲۰ میلیارد تومان برای طرح‌های کارآفرینی در روستاها اختصاص یابد و سقف تسهیلات هر طرح ۲ میلیارد تومان است که توسط بانک سینا پرداخت می‌شود.

رئیس بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: در هرمزگان نیز ۱۲ طرح کارآفرینی روستایی برای دریافت تسهیلات مصوب شده است.

گفتنی است، در قالب طرح حمایتی اهدای اسناد، تعداد ۳۵۰ فقره قرار داد واگذاری اراضی محله نایبند جنوبی بندرعباس با عنوان هدیه مقام معظم رهبری توسط بنیاد مستضعفان به واجدان شرایط اهدا شد.

متراژ تقریبی این اراضی واگذار شده حدود ۲۰ هزار مترمربع و ارزش آن بیش از ۸۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود که میزان مالکیت بنیاد ۲ دانگ است و با هدف تقویت توان اقتصادی خانواده‌های ساکن در این محله و به صورت رایگان به واجدین شرایط اهدا شده است.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما