کدخبر : 63050
شنبه 24 دسامبر 2016 - 19:36
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری دوره آموزشی آتش‌نشانان شهرستان‌های غرب هرمزگان در بندرلنگه

شهردار بندرلنگه خبر داد برگزاری دوره آموزشی آتش‌نشانان شهرستان‌های غرب هرمزگان در بندرلنگه

خبرگزاری فارس: برگزاری دوره آموزشی آتش‌نشانان شهرستان‌های غرب هرمزگان در بندرلنگه

شهردار بندرلنگه از برگزاری دوره آموزشی آتش‌نشانان شهرستان‌های غرب استان هرمزگان در این بندر خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، محمد رضا زاده در حوزه غرب استان هرمزگان، از برگزاری دوره آموزشی آتش‌نشانان شهرستان‌های غرب هرمزگان به میزبانی آتش نشانی شهرداری بندرلنگه خبر داد.

وی افزود: کارکنان آتش‌نشانانی شهرستان‌های بستک، پارسیان، خمیر و بخش جناح و بندرلنگه در این دوره آموزشی ضمن خدمت در بندرلنگه در محل آتش‌نشانی این شهر شرکت کردند.

شهردار بندرلنگه گفت: این دوره دو روزه با شرکت ۲۵ نفر از آتش‌نشانان  شهرستان‌های غرب هرمزگان با هدف یادآوری، تمرینات، بالا بردن سرعت عمل، مانور آتش‌نشانانی، صعود از ارتفاع، چاه‌نوردی و اتقاء حریق و دیگر موارد با حضور اساتید برجسته آتش‌نشانی بندرعباس برگزار شد.

رضا زاده افزود: مکانیزه و به روز بودن تجهیزات آتش‌نشانانی و نیروی انسانی آموزش دیده در جامع یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای آتش‌نشانان است و همیشه نیروهای این واحد باید در آمادگی و ورزیدگی همراه با آشنایی با خطرات پیش‌روبه سر ببرند.

وی یادآور شد: حوادث غیر مترقبه هیچ‌گاه انسان را خبر نمی‌کند وهر چه نیروهای آتش‌نشان از آمادگی جسمانی نیز برخورد باشند می‌توانند در مواجه با این حوادث سریعتر عمل می‌کنند و به امداد رسانی به موقع بپردازند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما