کدخبر : 61204
سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۶
فاقددیدگاه
پرینت
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران؛

هر وزیر یک امپراطوری دارد/قراردادبخش خصوصی را از چنگش درمی‌آورند!

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با اشاره به اینکه وزرا قراردادهای بخش خصوصی را کنسل می کنند، گفت: دولت دوباره در حال چاق شدن است.
محمد رضا انصاری

محمدرضا انصاری در بیست و یکمین جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران در پاسخ به صحبت های معاون اجرایی رئیس جمهور اظهارداشت: بسترساز اقتصاد کشور، دولت است. البته قبول داریم که دست دولت هم باز نیست اما دلیل نمی شود وزرا با بخش خصوصی مبارزه کنند.

وی با بیان اینکه بخش خصوصی با یک شرکت خارجی قرارداد بسته اما وزیر اجازه اجرای آن را نداده است، افزود: بخش خصوصی پس از قرارداد به کشور برگشته اما وزیر آن قرارداد را نپذیرفته و شرکت دولتی را وارد قرارداد کرده است.

بر پايه اين گزارش مهر، رئیس انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران با بیان اینکه در حال حاضر شاهد فعال شدن دوباره دولت در عرصه اقتصادی هستیم، اظهارداشت: ما معتقدیم دولت ملوک الطوایفی اداره می‌شود و هر وزیر برای خود عمل می کند و شما استراتژی واحدی در دولت ندارید.

وی با بیان اینکه وزرای شما به درستی عمل نمی کنند، گفت: شاید رئیس جمهور مانند شما فکر می کند اما وزرا اینطور نیستند و هر وزیر برای خود یک امپراطوری راه انداخته است. چرا چنین اتفاقی می‌افتد؟

انصاری با تاکید بر اینکه دولت دوباره در حال چاق شدن است، اظهارداشت: شرکت های دولتی با حمایت وزرا به میان قراردادهای بخش خصوصی می آیند و اجازه تحرک به بخش خصوصی نمی دهند.

وی با اشاره به اینکه همه به این دولت امید بسته بودند، گفت: اما متاسفانه می بینیم که این اتفاق ها در حال رخ دادن است و مشکلات هم حل نشده است.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما