کدخبر : 59298
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵
فاقددیدگاه
پرینت
رئیس بیمارستان اردیبهشت شیراز:

آتش‌سوزی در بیمارستان اردیبهشت شیراز تلفات جانی نداشت

رئیس بیمارستان اردیبهشت شیراز با بیان اینکه از ابتدای وقوع آتش‌سوزی بلافاصله کارکنان بیمارستان آتش را مهار کردند گفت: این آتش‌سوزی تلفات جانی نداشت.
سید منیرالدین دبیری  اظهار داشت: آتش‌سوزی این بیمارستان به بیماران هیچ‌گونه خسارتی نزد و تنها به دو نفر از کارکنان که مشغول اطفا حریق بوده‌اند مصدومیت جزئی وارد شده است.

وی خاطرنشان کرد: همان ابتدای وقوع آتش‌سوزی بلافاصله کارکنان بیمارستان آتش را مهار و از گسترش آن به دیگر طبقات جلوگیری کردند.

رئیس بیمارستان اردیبهشت شیراز در ادامه تصریح کرد: این حادثه خسارت جانی نداشته و میزان آسیب‌های وارده به بیمارستان نیز در دست بررسی است.

بنا بر اين گزارش فارس، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز نیز به خبرنگار فارس گفت: دو دقیقه پس از وقوع آتش‌سوزی در بیمارستان اردیبهشت شیراز خودروهای آتش‌نشانی از ایستگاه‌های ۲، ۴، ۱۲ و ۱۴ این شهر وارد عملیات شدند و آتش را مهار کردند.

محمدمهدی شایق افزود: علت حادثه آتش گرفتن برزنت دور داربست فلزی که در راهرو از طبقه سوم به پشت بام و نیز به سمت طبقه دوم امتداد داشته بوده است.

وی اضافه کرد: با توجه به نوع برزنت، دود غلیظی که براثر آتش گرفتن آن به وجود آمده باعث شده به طبقه سوم و مقداری نیز به طبقه دوم سرایت کند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما