کدخبر : 58436
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۹
فاقددیدگاه
پرینت

برگزاری دوره داوری درجه ۳ شنای بانوان

در شیراز صورت گرفت برگزاری دوره داوری درجه 3 شنای بانوان

خبرگزاری فارس: برگزاری دوره داوری درجه 3 شنای بانوان

سرپرست هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی استان فارس گفت: در دوره داوری درجه ۳ شنای بانوان که به مدت چهار روز در شیراز برگزار شد ۲۵ داور شنا از شهرستان‌های این استان به‌ صورت تئوری و عملی با جدیدترین قوانین و مقررات داوری شنا آشنا شدند.

به گزارش جنوب پرس ،  شهرام کمال‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دوره داوری درجه ۳ شنای بانوان که به مدت چهار روز در شیراز برگزار شد و ۲۵ داور شنا از شهرستان‌های این استان به‌صورت تئوری و عملی با جدیدترین قوانین و مقررات داوری شنا آشنا شدند ارائه قوانین فنی و عمومی و نیز آیین‌نامه‌های داوری فدراسیون جهانی شنا را از مهم‌ترین سرفصل‌های این دوره اعلام کرد و اظهار داشت: در پایان دوره نیز شرکت‌کنندگان در آزمون شرکت کردند و با کسب حدنصاب موفق به دریافت گواهینامه درجه ۳ داوری شدند.

وی بابیان اینکه این دوره باهدف ارتقای سطح داوری شنای بانوان فارس، برگزار شد، افزود: با توجه به برگزاری مسابقات مختلف شنا در سطوح مختلف در این استان، نیاز به تربیت داوران برای مسابقات ضروری بود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری کلاس‌های داوری و مربیگری در سطوح بالاتر نیز در دستور کار هیأت شنای فارس قرار دارد، گفت: افراد با توجه به رعایت پیش‌شرط‌ها و نیز دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی در این دوره‌ها پذیرش خواهند شد.

کمال‌زاده سطح داوری شنای بانوان در فارس را مناسب ارزیابی کرد و گفت: داوران مطرحی از فارس در سطوح ملی و بین‌المللی به قضاوت می‌پردازند و فارس در این زمینه از استان‌های مطرح کشور است.

سرپرست هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی استان فارس اظهار امیدواری کرد که با برنامه‌های جدید این هیأت در بخش ارتقای آموزش‌ها، شاهد سطح کمی و کیفی داوران و مربیان شنا، شیرجه و واترپلو در فارس باشیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما