کدخبر : 54407
سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۱
فاقددیدگاه
پرینت
مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان عنوان کرد

بارش باران سمی در خوزستان کذب است

مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان گفت: فردا به دلیل آغاز وزش شدید باد در اثر جریان‌های فشاری احتمال وقوع گرد وخاک در مناطق مستعد استانی از جمله اهواز، آبادان، خرمشهر، دشت‌ آزادگان و بندر ماهشهر وجود دارد.

کوروش بهادری اظهار داشت: شایعه‌ای در فضای مجازی با عنوان بارش بارانهای سمی در آبان ماه و ضرورت تعطیلی استان و ماندن شهروندان در منزل منتشر شده است که ما این اخبار را تکذیب می‌کنیم.

وی درباره آب‌ و هوای عصر امروز استان خوزستان نیز بیان کرد: از ظهر امروز تا فردا شاهد افزایش ابر در بخشهایی از نقاط استان هستیم و بارش‌های پراکنده و رگباری را بعدازظهر امروز در بخش‌های شمالی و ارتفاعات استان شاهد خواهیم بود.

بنا بر اين گزارش تسنيم، مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان گفت: فردا به دلیل آغاز وزش شدید باد در اثر جریان‌های فشاری احتمال وقوع گرد وخاک در مناطق مستعد استانی از جمله اهواز، آبادان، خرمشهر، دشت‌ آزادگان و بندر ماهشهر اتفاق می‌افتد.

وی درمورد پدیده گرد وخاک فردا افزود: مدت این پدیده تا پایان همان روز است و  احتمالا دید را در اهواز کاهش دهد اما به گونه‌ای نیست که سبب جلوگیری از فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی شود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما