کدخبر : 50826
پنج شنبه ۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۴
فاقددیدگاه
پرینت

افتتاح بزرگترین مجتمع آموزشی عشایر خوزستان در شوشتر

جنوب پرس: با حضور مسؤولان محلی و استانی صورت گرفت افتتاح بزرگترین مجتمع آموزشی عشایر خوزستان در شوشتر

خبرگزاری فارس: افتتاح بزرگترین مجتمع آموزشی عشایر خوزستان در شوشتر

بزرگترین مجتمع آموزشی عشایر خوزستان با حضور مسؤولان محلی و استانی و مسؤولان بنیاد برکت در روستای شهید قلی‌پور شوشتر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش جنوب پرس ، بزرگترین مجتمع آموزشی عشایر خوزستان با حضور مسؤولان محلی و استانی و مسؤولان بنیاد برکت در روستای شهید قلی‌پور شوشتر به بهره‌برداری رسید.

حمید قنبری در آیین افتتاح این مجتمع اظهار کرد: این مجتمع آموزشی بزرگترین مجتمع آموزشی و پرورشی عشایر در خوزستان بوده که مساحت آن ۵ هزار متر مربع، دارای ۱۲ کلاس و یک سالن ورزشی چند منظوره است.

وی با اشاره به اینکه این مجتمع آموزشی از محل اعتبارات بنیاد برکت احداث شده گفت: بالغ بر ۲ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت این مجتمع آموزشی اختصاص یافت.

مدیرکل آموزش و پرورش عشایر خوزستان تصریح کرد: این مجتمع آموزشی به صورت دو نوبته است و دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و دوره اول متوسطه می‌توانند در آن به تحصیل بپردازند.

بر اساس این گزارش، این واحد آموزشی و پرورشی ظرفیت بیش از ۶۵۰ دانش آموز را دارد، همچنین دانش‌آموزان عشایری این منطقه که تاکنون در شرایط سخت و طاقت‌فرسا در کانکس تحصیل می‌کردند از این پس می‌توانند در فضای آموزشی استاندارد به تحصیل ادامه دهند.

گفتنی است، در این آیین تقی‌زاده مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان، مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس خوزستان، مسؤولان بنیاد برکت، نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان شوشتر، اهالی و دانش‌آموزان منطقه حضور داشتند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما