کدخبر : 4773
چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱:۰۰
فاقددیدگاه
پرینت
گزارش خبری؛

لواندوفسکی با ۵ گل در ۹ دقیقه ولفسبورگ را خرد کرد / به چشم های خود اعتماد کنید + فیلم

وبسایت نود: هفته ششم بوندس لیگا با پیروزی پر گل بایرن مونیخ مقابل ولفسبورگ آغاز شد.
لواندوفسکی بایرن مونیخ

بازی های هفته ششم بوندس لیگا با برگزاری ۴ بازی در ساعت ۳۰: ۲۱ سه شنبه شب آغاز شد.

در مهم‌ترین دیدار تیم بایرن مونیخ موفق شد در یک بازی جذاب و پر گل ولفسبورگ را در آلیانز آرنا شکست تا انتقام شکست سنگین فصل گذشته را از این تیم بگیرد. تیم مه‌مان در ابتدا با گل کالیگیوری در دقیقه ۲۶ از حریف خودش پیش افتاد. ولفسبورگ در دقیقه ۳۸ از اشتباه نویر استفاده کرد و تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت اما ضربه گویلاوگوی به تیر دروازه برخورد کرد.گواردیولا در بین دو نیمه تصمیم گرفت که لواندوفسکی و خاوی مارتینز را برای جبران گل خورده به میدان بیاورد و این تعویض‌ها بلافاصله جریان بازی را کاملا تغییر دادند. مهاجم لهستانی بایرن در بین دقایق ۵۱ تا ۶۰ موفق شد ۵ گل برای بایرن بثمر برساند تا یک شب تاریخی برای این بازیکن ۲۷ ساله رقم بخورد. بازی در ادامه متعادل دنبال شد و هیچ کدام از یک تیم‌ها نتوانستند گلی بثمر برسانند تا شاگردان گواردیولا با این پیروزی ۱۸ امتیازی شوند.
لواندوفسکی گل های خود را در دقایق ۵۱ ، ۵۲ ، ۵۵ ، ۵۷ و ۶۰ وارد دروازه ولفسبورگ کرد. او به این  ترتیب موفق شد رکورد سریع‌ترین ۵ گل زده در یک بازی را در تاریخ ۴ لیگ بر‌تر اروپا از آن خودش بکند. او همچنین نخستین بازیکن تعویضی تاریخ بوندس لیگا است که موفق شده در یک بازی ۵ گل بثمر برساند.

این بازیکن با هت تریک در بین دقایق ۵۱ تا ۵۵ موفق شد رکورد سریع ترین هت تریک تاریخ بوندس لیگا را هم به نام خودش ثبت کند.

در دیگر بازی‌ها تیم اینگولشتات در خانه با یک گل مغلوب هامبورگ شد و هرتابرلین با دو گل از سد کلن گذشت. تیم وردربرمن هم در خانه دارمشتات با نتیجه ۲-۱ شکست خورد.

ویدیو: خلاصه بازی بایرن مونیخ – ولفسبورگ

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما