کدخبر : 46446
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳
فاقددیدگاه
پرینت
با حکم مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی

یک بوشهری معاون هلدینگ تاپیکو شد

دکتر عبدالکریم پهلوانی از اهالی شهرستان دیلم طی حکمی به عنوان معاونت فنی و نظارت بر طرح‌های هلدینگ تاپیکو منصوب شد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین (تاپیکو)، در اولین انتصاب خود عبدالکریم پهلوانی را به سمت معاونت طرح‌های این هلدینگ منصوب کرد.

عبدالکریم پهلوانی، متولد ۱۳۵۳ و دارای دکترای مدیریت، یکی از مدیران جوان صنعت پتروشیمی است که ریاست مرکز توسعه مدیریت پروژه صنایع پتروشیمی را برعهده داشته است.

پیوندی در بخشی از حکم خود خطاب به پهلوانی خواستار توجه به سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و بهره‌گیری حداکثری از توانمندی‌های داخلی، بررسی روش اجرایی و الزامات فنی و قراردادی اجرای طرح‌ها، توجه به مسئولیت اجتماعی و رصد وضعیت اجتماعی و فرهنگی مناطق پیرامونی طرح‌ها شده است.

بر اساس اين گزارش فارس، مشاور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مدیر طرح‌های هلدینگ نکو، معاون اجرایی شرکت ساختمان و نصب صنایع پتروشیمی، مجری افزون بر ۲۵ پروژه تحقیقاتی و مبدع جایزه تعالی پتروشیمی در زمره فعالیت‌ها و اقداماتی است که در پیشینه این مدیر جوان و از خانواده ایثارگری کشور ثبت و ضبط شده است.

تاپیکو با دراختیار داشتن ۳۲ شرکت مدیریتی و وابسته اصلی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع لاستیک و سلولزی، سهم قابل توجهی در تولید و اشتغال کشور دارد. هم‌اکنون بیش از ۱۸ هزار و پانصد نفر به‌طور مستقیم در مجموعه شرکت‌های عضو هلدینگ تاپیکو مشغول به کار هستند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما