کدخبر : 46214
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۲
فاقددیدگاه
پرینت

سهم بانکرینگ در هرمزگان افزایش یابد

جنوب پرس: استاندار هرمزگان: سهم بانکرینگ در هرمزگان افزایش یابد
بانکرینگ

استاندار هرمزگان با بیان اینکه بخش خصوصی نجات‌دهنده اقتصاد کشور است، گفت: با توجه به سهم ناچیز هرمزگان از بانکرینگ در خلیج فارس نیازمند تلاش بیشتر در این زمینه هستیم.

به گزارش جنوب پرس ، جاسم جادری امروز در حاشیه افتتاح پروژه جایگاه سوخت و مجتمع خدمات رفاهی ترنج اظهارداشت: خوشحالیم که نخستین پروژه پس از تجدید میثاق با شهدا در هفته دولت پروژه بخش خصوصی است و ما به دنبال بزرگ کردن دولت و افزایش هزینه‌های دولت نیستیم.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه باید به این نتیجه برسیم که بخش خصوصی نجات‌دهنده اقتصاد کشور است، تصریح‌کرد: تمام طرح‌های حوزه انرژی به خصوص پروژه‌های نفتی هرمزگان با موفقیت اجرایی شود.

وی با بیان اینکه بخش خصوصی در صرف هزینه و وقت بهتر عمل می‌کند و کیفیت را بیشتر مورد توجه قرار می‌دهد،  بیان کرد: تمام توان خود را جهت حمایت از از بخش خصوصی در استان به کار می‌بندم.

جادری تاکید کرد: پروژه‌های دولتی متاسفانه از نظر صرف هزینه، زمان و کیفیت مورد توجه قرار می‌گیرد و با هزینه‌های چند برابری توجیه اقتصادی خود را از دست می‌دهد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه دولت همواره حامی بخش خصوصی است، بیان‌ کرد: دولت با حمایت از سرمایه‌گذاری این بخش که از پایه‌های اساسی اقتصاد مقاومتی است گام مهمی رو در تحقق سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری برداشته است.

وی با بیان اینکه متاسفانه سهم هرمزگان از بانکرینگ در خلیج فارس بسیار ناچیز است، گفت: اگر در این بخش فعالیت‌مان را افزایش ندهیم متضرر می‌شویم و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری از مجموعه بانکرینگ در حال احداث شهید رجایی در هرمزگان باشیم.

وی با تاکید به تعین تکلیف پایانه مسافری بندرعباس اظهار داشت: همه مدیران هرمزگان به این نتیجه رسیده‌اند که حمایت از بخش خصوصی کمک به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است.

استاندار با بیان اینکه ما بخش خصوصی را رقیب دولت نمی‌دانیم، افزود: بخش خصوصی به عنوان یک فرصت و بازوی توسعه کشور محسوب می‌شود.

وی با اشاره به واگذاری آلومینیم المهدی به بخش خصوصی گفت: فارغ از مشکلات مدیریتی به وجود آمده ماهیانه بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان پرداخت حقوق از دوش دولت برداشته شده است.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما