کدخبر : 45675
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۳
فاقددیدگاه
پرینت

محموله‌های واردکنندگان کالاهای هنجارشکن به قشم مرجوع می‌شود

جنوب پرس: سرپرست گمرک منطقه آزاد قشم: محموله‌های واردکنندگان کالاهای هنجارشکن به قشم مرجوع می‌شود
امحای 400 تن کالای قاچاق

سرپرست اداره کل گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد قشم با ممنوع خواندن ورود کالاهای هنجارشکن به منطقه آزاد قشم گفت: محموله‌های واردکنندگان این نوع کالاها مرجوع می‌شود.

به گزارش جنوب پرس ، هرمز امیری بعد از ظهر امروز در نشستی با خبرنگاران مهم‌ترین رسالت گمرک منطقه را تلاش در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار‌ داشت:  نظارت‌ها برای جلوگیری از ورود کالاهای هنجارشکن تشدید شده است.

وی بیان داشت: هدف از اعمال تشدید نظارت بر روند ورود کالا به جزیره قشم جلوگیری از ورود کالاهای هنجارشکن که تهدیدی برای فرهنگ جامعه محسوب می‌شود است.

سرپرست گمرک و ترانزیت منطقه آزاد قشم تصریح کرد: واردات برخی کالاها با فرهنگ جامعه اسلامی ما مغایرت داشته و سازمان منطقه آزاد قشم مبارزه با ورود این نوع کالاها را در راستای حمایت از تولید محصولات داخلی عنوان کرد.

امیری اظهار امیدواری کرد: منطقه آزاد حمایت از تولیدکنندگان داخلی و سرمایه‌گذاران در این جزیره را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده و به دنبال تقویت حوزه تولید در قشم است.

وی در ادامه بیان داشت: فعالیت‌های گمرکی در منطقه آزاد قشم در دو شیفت کاری و با هدف تسهیل در نظارت بر واردات کالا انجام می‌شود.

سرپرست گمرک منطقه آزاد قشم مجموعه گمرک را یکی از ارکان درآمدزا در جزیره معرفی کرد و تاکید کرد: مدیران ارشد منطقه آزاد قشم با تاسی از منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی در قشم و انتقال به دیگر نقاط جهان هستند.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما