کدخبر : 41549
چهارشنبه 30 تیر 1395 - 1:23
فاقددیدگاه
پرینت
آیا پدر زن کاپیتان تیم ملی معاند نظام است؟

چرا همسر اشکان دژاگه هرگز به تهران سفر نمی‌کند؟

یک شایعه درباره کاپیتان جدید تیم ملی فوتبال شنیده‌ایم که امیدواریم صحت نداشته باشد؛ شایعه ازدواج او با دختر یکی از معاندین نظام!

اشکان دژاگه که حالا نامش به صورت رسمی در لیست مازاد العربی قطر قرار گرفته، برای بار دوم طی یک ماه اخیر به حضور در فوتبال ایران و بازی در لیگ برتر دعوت شده و این بار یک سرمایه دار ادعا کرده به اندازه باشگاه های قطری به اشکان دستمزد می دهد اما اشکان همچنان از بازی در ایران طفره می رود.

 اگرچه مدیر برنامه دژاگه می گوید دلیل اصلی خودداری اشکان از حضور در فوتبال ایران این است که تصور می کند هنوز هم توان بازی در تیم های اروپایی را دارد اما یک منبع موثق در گفت و گو با رادنیوز ادعا کرد وضعیت خانوادگی همسر اشکان اجازه نمی دهد او برای زندگی به تهران بیاید.

بنا بر اين گزارش دانا،  اشکان چند سالی است برای همراهی تیم ملی به ایران می آید اما همسرش در این مسافرت ها او را همراهی نمی کند. راست و دروغش گردن راوی که می گفت پدر همسر اشکان یکی از مخالفان نظام جمهوری اسلامی است و در فیس بوک و شبکه‌های اجتماعی همیشه در حمایت از معترضین و به خصوص کارگران ناراضی، مطلب منتشر می‌کند و بارها در فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی به تبلیغ علیه نظام اقدام کرده و همین شخص که معاند نظام است، با این تصور و توهم که اگر دخترش به ایران سفر کند، به دلیل فعالیت های او، اجازه خروج از کشور به دخترش داده نمی شود، همیشه همسر اشکان را از سفر به تهران منع کرده است و دژاگه هم به همین دلیل برای زندگی به ایران نمی آید.

برخی مسوولان تصور می کردند اشکان به این دلیل پیشنهاد تیم ایرانی را رد می کند که می ترسد خالکوبی هایش و همچنین ماجرای چند هفته قبل که به دلیل رانندگی در حالت غیرطبیعی و پس از مصرف نوشیدنی الکلی گواهی نامه اش جلب شد، برایش دردسر شود اما یک منبع آگاه به رادنیوز گفت انگار ماجرای همکاری پدر زن اشکان با گروه های معاند نظام واقعیت دارد و همین موضوع مانع زندگی دژاگه در ایران می شود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما