کدخبر : 40686
پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۲
فاقددیدگاه
پرینت

انجام ۳۵ مورد عملیات آتش‌نشانی و امداد و نجات حوادث در قیروکارزین

جنوب پرس: توسط شهرداری قیر صورت گرفت انجام 35 مورد عملیات آتش‌نشانی و امداد و نجات حوادث در قیروکارزین

خبرگزاری فارس: انجام 35 مورد عملیات آتش‌نشانی و امداد و نجات حوادث در قیروکارزین

شهردار قیر گفت: در سه‌ ماهه نخست سال جاری، ۳۵ عملیات آتش‌نشانی و امداد و نجات حوادث ۱۲۵ در مرکز شهرستان قیروکارزین انجام شده است.

به گزارش جنوب پرس ، منصور صالحی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آمار عملیات آتش‌نشانی ۱۲۵ در امداد و نجات و حوادث آتش‌سوزی در سه‌ ماهه نخست سال جاری در شهر قیر، ۳۵ مورد بوده است.

وی افزود: در بخش مسکونی ۵ مورد، باغ و زراعت ۱۵ مورد، نهادها و ادارات ۲ مورد، تصادفات ۸ مورد، نجات حیوانات ۵ مورد و پسماند یک مورد عملیات صورت گرفته است.

صالحی اضافه کرد: در تمام این موارد ناجیان آتش‌نشانی با تجهیزات و اطلاعات کامل بر سر حوادث حضور یافته و به انجام عملیات پرداخته‌اند که هیچ تلفاتی در برنداشته است.

شهردار قیر با بیان این‌که آمار آتش‌سوزی مزارع در فصل برداشت گندم و جو نسبت به سال ۱۳۹۴ نزدیک به ۸ درصد کاهش پیدا کرده است، اضافه کرد: این حاصل توجه و اهتمام مسؤولان شهرستان از جمله فرماندار، بخشدار، دهیاران، جهاد کشاورزی، عوامل نیروی انتظامی و سایر نهادهای مرتبط و همچنین کشاورزان این شهرستان است که شهردار و واحد آتش‌نشانی کمال تشکر را از تمام این عزیزان دارند.

وی در پایان گفت: نیروهای آتش‌نشانی شهر قیر با آمادگی و تجربه کامل در برابر حوادث آماده خدمت‌رسانی به شهروندان در موارد مختلف هستند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما