کدخبر : 398
شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳
فاقددیدگاه
پرینت

ساماندهی ۷۰۰ مسافربر شخصی در بندرعباس

جنوب پرس: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس گفت: از سال گذشته تاکنون 700 مسافربر شخصی در این شهرستان ساماندهی شده اند.

به گزارش جنوب پرس، مصطفی خادم روز پنجشنبه در نشست ساماندهی مسافربرهای شخصی در بندرعباس اظهار داشت: خودروهای مسافر بر شخصی با مراجعه رانندگان به سازمان تاکسیرانی بندرعباس می توانند در طرح ساماندهی قرار گیرند.

وی افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده از سوم مردادماه طرح برخورد با خودرهای مسافربر شخصی در این شهرستان آغاز می شود.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس خاطرنشان کرد: هفت تیم بازرسی و نظارت مشترک در شهر برای برخورد با مسافر برهای شخصی در نظر گرفته شده است .

وی تصریح کرد: معضلات و آسیب های استفاده از خودروهای شخصی بی هویت و ثبت نشده جدی بوده و عواقب آن متوجه استفاده کنندگان از اینگونه مسافرکش ها است.

خادم ابراز داشت: با کمک پلیس راهور بازرسی ها در مرکز شهر و در طول مسیر برای برخورد با مسافرکش های شخصی افزایش می یابد.

در اطلاعات منتشره شورای هماهنگی ترافیک و حمل و نقل استانداری هرمزگان و همچنین شهرداری بندرعباس تعداد تاکسی های این شهرستان دو هزارو ۱۸۳ دستگاه و اتوبوس های خط واحد نیز ۲۰۰ دستگاه اعلام شده است.

دراین اطلاعات آمار تاکسی های درون شهری فعال حدود یکهزارو ۷۰۰ دستگاه و اتوبوس های درحال فعالیت نیز ۱۳۰دستگاه عنوان شده است.

به گفته مسوولان سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی بندرعباس برای پاسخگویی به نیازهای حمل و نقل درون شهری این شهرستان ۴۳۰ هزار نفری حداقل نیازبه چهار هزار دستگاه تاکسی و ۴۰۰ دستگاه اتوبوس است./ ایرنا

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما