کدخبر : 31944
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۹
فاقددیدگاه
پرینت

تسریع در روند توسعه عمرانی میناب با تدوین برنامه جامع توسعه شرق هرمزگان

جنوب پرس: معاون استاندار هرمزگان مطرح کرد تسریع در روند توسعه عمرانی میناب با تدوین برنامه جامع توسعه شرق هرمزگان
فرماندار میناب

معاون استاندار هرمزگان با اشاره به تدوین برنامه جامع توسعه شرق هرمزگان در سال ۹۵ از تسریع در روند توسعه عمرانی شهرستان میناب خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، ابوذز مهدی نخعی بعد از ظهر امروز در نخستین روز کاری خود با حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدای شهرستان میناب اظهار داشت: مسئولان در هر جایگاه و موقعیت برای ادامه راه شهدا با کار و تلاش مضاعف باید خدمتگذار مردم باشند.

وی در ادامه با اشاره به قدمت تاریخی و فرهنگی میناب، این شهرستان را به واسطه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بی‌نظیر در بخش‌های مختلف دارای جایگاه دانست و بیان داشت: همه باید تلاش کنیم تا در زمینه به فعلیت رساندن این ظرفیت‌ها با همراهی مردم شاهد توسعه روز افزون دومین شهر استان باشیم.

سرپرست فرمانداری ویژه میناب بر رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم میناب در حوزه اشتغال و فراهم ساختن زیرساخت‌های مرتبط با آن تاکید کرد و افزود: برای دستیابی به این هدف نیازمند مدیرانی هستیم که با برنامه‌ریزی و تلاش ما را یاری کرده و هموار کننده این راه باشند.

نخعی در ادامه مهم‌ترین عامل تسریع در روند توسعه شهرستان را هم‌گرایی و تعامل مردم و تمام گروه‌های سیاسی شهرستان معرفی کرد و ابراز داشت: با بهره‌گیری از نظرات سازنده مردمی و نخبگان علمی و سیاسی منطقه در پی فراهم‌سازی بستری مناسب برای رونق این شهرستان هستیم.

معاون استاندار هرمزگان به تدوین برنامه جامع توسعه شرق استان اشاره کرد و بیان داشت: روند توسعه عمرانی شهرستان میناب با حمایت دولت در سال ۹۵ برای مردم شهرستان میناب ملموس‌تر می‌شود.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما