کدخبر : 29950
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۷
فاقددیدگاه
پرینت

۷۰ میلیارد ریال به اجرای پروژه‌های آبرسانی شهر نخل تقی در استان بوشهر تخصیص یافت

جنوب پرس: رئیس شورای شهر نخل تقی: ۷۰ میلیارد ریال به اجرای پروژه‌های آبرسانی شهر نخل تقی در استان بوشهر تخصیص یافت

 

نخل تقی

رئیس شورای شهر نخل تقی گفت: برای حل مشکلات آبرسانی شهر نخل تقی ۷۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات عوارض آلایندگی تخصیص یافت.

به گزارش جنوب پرس ، احمد زاهدی ظهر امروز در نشست شورای اسلامی، شهرداری و مسئولان دستگاه‌های اجرایی نخل تقی با بیان اینکه این شهر هم‌جوار پارس جنوبی است اظهار داشت: توجه به عمران شهری نخل تقی از اولویت‌های شهرداری و شورای اسلامی این شهر است.

وی با بیان اینکه طرح‌های عمران شهری تدوین و اجرایی شده گفت: در راستای تحقق برنامه‌های تدوین شده در افزایش خدمات شهری در ۸ ماه گذشته ۴۰ طرح عمران شهری در نخل تقی اجرایی شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر نخل تقی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان” اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل” گفت: در این راستا شورای شهر و شهرداری نخل تقی همسو با تاکیدات معظم‌له در مسیر توسعه این شهر نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد.

زاهدی با اشاره به اجرای طرح‌های عمران شهری بیان کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده ضمن بهره‌برداری از ۵ بوستان امید در هفته دولت  طرح‌های ساخت خیابان و مسیرهای دسترسی به محلات به صورت ایمن و منطبق با استانداردهای شهری اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه نیازمندی‌های مدارس نخل تقی با مشارکت شورای شهر و شهرداری بررسی می‌شود افزود:  برای رفع مشکلات مدارس نخل تقی ۱٫۳ میلیارد ریال تخصیص یافته است.

رئیس شورای اسلامی شهر نخل تقی با بیان اینکه ۳ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در قالب طرح ۱۵ گانه امید اجرا شده گفت: با بهره برداری از این تعداد زمین فوتبال سطح سرانه فضای ورزشی در شهر نخل تقی به میزان ۵۰ درصد افزایش می‌یابد.

زاهدی بیان کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده امسال زمین‌های ورزشی در بوستان‌ها در رشته‌های  بسکتبال، والیبال و فوتبال ساحلی ایجاد می‌شود.

وی بهره‌برداری از مخزن ۴ هزار مترمکعبی آب شهر نخل تقی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: بهره‌برداری از این طرح که نقش مهمی در حل مشکلات تامین آب شرب مردم این شهر دارد تا هفته دولت امسال وارد مدار می‌شود.

رئیس شورای با اشاره به اجرای طرح‌های آبرسانی در نخل تقی گفت: برای حل مشکلات آبرسانی شهر نخل تقی ۷۰ میلیارد ریال تخصیص یافت و این در حالی است که انشعابات غیر مجاز آب ساماندهی و حق انشعاب ساکنان این شهر تقسیط می‌شود.

زاهدی با تاکید بر لایروبی اسکله نخل تقی گفت: این شهر بندری دارای که دارای شناورهای تجاری و صیادی  است تنها اسکله آن نیاز به لایروبی و توسعه پهنه برای پهلوگیری دارد.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما