کدخبر : 28983
سه‌شنبه 19 آوریل 2016 - 22:55
فاقددیدگاه
پرینت

پرداخت بیش از یک میلیاد ریال وام مقاوم‌سازی مسکن به روستائیان لارستان‌

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان اعلام کرد پرداخت بیش از یک میلیاد ریال وام مقاوم‌سازی مسکن به روستائیان لارستان‌
مسکن روستایی

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان از پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال وام مقاوم سازی مسکن روستایی در روستای قلات بخش اوز لارستان خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، عصر امروز در مراسمی با حضور علی علی‌پور معاون برنامه‌ریزی فرماندار ویژه لارستان، ناصر زائری مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان و جمعی از مردم و مسئولان محلی، چند پروژه طرح هادی و بهسازی روستای قلات از توابع بخش اوز لارستان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان در حاشیه آئین افتتاح این پروژه‌ها در جمع خبرنگاران،اظهار داشت: اجرای پروژه‌های بهسازی و طرح‌های هادی روستایی با مشارکت مردم، مهاجرت معکوس روستائیان به شهرها را در پی دارد.

وی افزود: ۶ هزار و ۷۴۰ متر مربع از معابر روستای قلات با اعتباری بالغ بر ۱ هزار و ۲۸۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و قیر رایگان آسفالت شده است.

زائری گفت: مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ جهت ۵۱۲ مترتک لبه و کانیو و ۶ هزار ۷۰۰ متر زیرسازی تخصیص یافته است.

وی تصریح کرد: تاکنون به ۱۴ نفر وام مقاوم سازی مسکن روستایی به مبلغ ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال پرداخت شده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان گفت: در روستای قلات لارستان تاکنون ۲۷ فقره پروانه ساخت به متراژ ۵۰ هزار و ۷۰  مترمربع زیربنا صادر شده است.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما