کدخبر : 28392
شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۵
فاقددیدگاه
پرینت

احداث بزرگ‌ترین مرکز درمانی جراحی محدود با مشارکت شهرداری بندرعباس

مسئول موسسه درمان بسیجیان هرمزگان اعلام کرد احداث بزرگ‌ترین مرکز درمانی جراحی محدود با مشارکت شهرداری بندرعباس
شهرداری بندرعباس

مسئول موسسه درمان بسیجیان هرمزگان از احداث بزرگترین مرکز درمانی جراحی محدود با مشارکت شهرداری بندرعباس در این شهرستان خبرداد.

به گزارش جنوب پرس ، موسی رنجبری عصر امروز در دیدار با شهردار بندرعباس ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های موسسه درمان بسیجیان هرمزگان در امر خدمت‌رسانی به بسیجیان این استان اظهارداشت: مرکز درمانی جراحی محدود در بندرعباس با مشارکت شهرداری بندرعباس احدث می‌شود.

وی بیان‌داشت: بیش از ۲۰۰۰ نفر از بسیجیان هرمزگانی با تلاش شبانه روزی فرماندهان نواحی‌حوزه‌ها و همچنین پایگاه‌های مقاومت این استان از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند شدند.

جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی با اشاره  به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم  رهبری به عنوان  اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تصریح‌کرد: در سال جاری باید تمام تلاش و همت خود را در جهت اقدام و عمل به منویات  مقام معظم  رهبری  به کار ببریم.

وی در ادامه از مشخص شدن زمین در اختیار  شهرداری بندرعباس برای ساخت مرکز درمانی جراحی محدود خبرداد.

در ادامه این دیدار، عباس امینی شهردار بندرعباس ضمن قدردانی از نحوه عملکرد و خدمات این موسسه از آمادگی شهرداری در راستای ارائه هر گونه خدمات قانونی به بسیجیان مخلص خبرداد.

وی با اشاره به موافقت واگذاری زمین مذکور گفت: احداث یک مرکز درمانی در بندرعباس از جمله برنامه‌های از پیش تعیین شده شهرداری بندرعباس است که باید هر چه سریع‌تر مراتب ساخت آن آغاز شود.

منبع:تسنیم

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما