کدخبر : 27689
چهارشنبه 13 آوریل 2016 - 10:45
فاقددیدگاه
پرینت
صبح امروز

بسیج دانشجویی دانشکده خبر شیراز آغاز به‌کار کرد

بسیج دانشجویی مرکز علمی کاربردی خبر شیراز آغاز به‌کار کرد.

صبح امروز در این جلسه که با حضور محمود شاکر رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی خبر شیراز، هادی رضایی مسئول مرکز بسیج دانشجویی شهرستان شیراز و محمدعلی توکلیان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس برگزار شد، سیدابراهیم طاهریان دانشجوی رشته روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی خبر به‌عنوان سرپرست بسیج دانشجویی این مرکز معرفی شد.

در این جلسه مسئول مرکز بسیج دانشجویی شهرستان شیراز اظهار داشت: دانشکده خبر می‌تواند با نگاه علمی و اعتقادی صدای انبیا و اولیای اللهی را به گوش مردم و مسئولان برساند.

هادی رضایی بابیان اینکه فریب دادن احساسات عمومی با شگردهای مطبوعاتی و اسطوره‌سازی از صاحبان زر و زور و تزویر شایسته نیست، افزود: دانشکده خبر می‌تواند ظرفیت خوبی برای تربیت صاحبان قلم و خبرنگاران انقلابی و مؤمن باشد.

مسئول مرکز بسیج دانشجویی شهرستان شیراز اضافه کرد: رسانه‌ها نقش مهمی در جهت‌دهی افکار و تنویر اذهان جامعه دارند و می‌توانند با نشر برنامه‌های مفید، مردم را تشویق به فراگیری سواد و ارتقای دانش کنند.

بر اساس این گزارش فارس، در این جلسه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس با اشاره به سابقه‌ای از این تشکل گفت: دانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی ذخایر دانشگاهی کشور هستند.

محمدعلی توکلیان به بیان مطالبی در مورد برنامه‌های بسیج دانشجویی در راستای اقتصاد مقاومتی و شناسایی رشته‌های تحصیلی و به‌کارگیری در تقویت اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های مختلف فرهنگی، علمی و… پرداخت.

وی در ادامه از برگزاری جشنواره ادبی، هنری، کلیپ کوتاه و… توسط بسیج دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس خبر داد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما