کدخبر : 273
شنبه 3 مرداد 1394 - 6:17
فاقددیدگاه
پرینت
استاندار جدید فارس:

اختلافات گذشته کنار گذاشته شود/شناخت کاملی از استان فارس دارم

جنوب پرس: استاندار جدید فارس فارس را ایران قدیم دانست و افزود: این استان مرکزیت به جا مانده از یک کشور کهن با چند هزار سال تمدن را دارد و شیراز نیز شهر ایمان، ادب و شاهچراغ(ع) است.
سید محمد علی افشانی استاندار فارس

به گزارش جنوب پرس، سیدمحمد علی افشانی که شامگاه دوشنبه در مراسم معارفه خود به عنوان دومین استاندار فارس در دولت تدبیرو امید سخن می‌گفت، اظهار کرد: شناخت کاملی از استان فارس دارم، چرا که سال‌ها در بخش‌های مختلف این استان فعالیت داشته‌ام.

وی ادامه داد: به لحاظ فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و … فارس را می‌شناسم و از امروز به بعد باید تمام صحبت‌ها و اختلافات گذشته کنار گذاشته شود.

افشانی با بیان اینکه همه ما باید ید واحد برای پیشرفت و توسعه استان فارس و رسیدن به موفقیت‌های بیشتر شویم به اتفاقات چند هفته گذشته در فارس اشاره کرد و گفت:مردم به اندازه کافی مشکلات دارند و ما نباید با طرح مباحث مختلف، مشکلات مردم را افزایش دهیم.

استاندار فارس وقت گذاشتن برای حاشیهسازی را عاملی برای عقب ماندن استان دانست و ادامه داد: هیچ‌گونه پیشرفت و موفقیتی حاصل نمی‌شود مگر اینکه اتحاد، وحدت و همدلی در استان وجود داشته باشد.

افشانی تصریح کرد: با تعامل و همدلی، توسعه و پیشرفت استان را آغاز می‌کنیم و در این میان برنامه‌ها و اولویت‌های دولت را مد نظر قرار می‌دهم.

براساس این گزارش ایلنا، وی درادامه به بخشی از اولویت‌های کاری خود در استان فارس اشاره کرد و با پراهمیت خواندن مقوله آموزش و پرورش دربرنامه هایش گفت: پس از موضوع آموزش و پرورش با توجه به اینکه فارس استانی دامپروری و کشاورزی است، مباحث مربوط به خشکسالی را پیگیری می‌کنم.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما