کدخبر : 27091
یکشنبه 10 آوریل 2016 - 15:12
فاقددیدگاه
پرینت

جزئیات قتل رئیس جوان شورای اسلامی رامجرد مرودشت/دستگیری قاتل به‌همراه ۷ نفر از اراذل و اوباش

نایب رئیس شورای اسلامی شهر رامجرد شهرستان مرودشت جزئیات قتل رئیس جوان شورای اسلامی رامجرد مرودشت در درگیری با اراذل و اوباش را تشریح کرد.
قتل

مهدی روزدار اظهار داشت: مهدی درستی جوان ۳۴ ساله عضو شورای شهر رامجرد پنج‌شنبه گذشته ۱۹ فروردین‌ماه در تفرجگاه تیره باغ ابرج از توابع رامجرد با ضربه چاقوی اراذل و اوباش درگذشت.

روز دار افزود: زمانی که عضو جوان شورای شهر رامجرد به همراه خانواده در حال تفریح بودند، دو جوان ناشناس از سمت کوه به قصد ایجاد مزاحمت به خانواده درستی و اطرافیانش پایین می‌آیند و پس از اینکه با میانجگری عضو شورای رامجرد مواجه می‌شوند، او را به ضربه چاقو به قتل می‌رسانند.

وی بیان کرد: پس از این اتفاق ناگوار تعداد اراذل به حدود ۱۰ نفر می‌رسد و با سنگ به ادامه مزاحمت علیه خانواده مهدی درستی و اقوام‌شان ادامه می‌دهند.

نایب رئیس شورای اسلامی رامجرد خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی با پلیس در سه راهی زنگی‌آباد مرودشت ۸ نفر از اراذل و اوباش که یکی از آنان قاتل بوده و نسبت به جرم خود اعتراف کرده دستگیر شدند.

روزدار گفت: در حال حاضر پرونده این موضوع در دادگستری شهرستان مرودشت در دست پیگیری و انجام مراحل قانونی است.

به گزارش تسنیم، شورای اسلامی شهر رامجرد دارای ۵ عضو است که در سه‌شنبه هفته گذشته مهدی درستی جوان عضو شورای اسلامی به عنوان رئیس انتخاب شده بود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما