کدخبر : 26912
شنبه 9 آوریل 2016 - 16:57
فاقددیدگاه
پرینت
فرماندار ویژه جهرم:

جهرم به مدیر پروازی نیاز ندارد

فرماندار ویژه جهرم گفت: مدیران غیربومی باید با خانواده خود در این شهرستان مستقر باشند چراکه به مدیر پروازی نیازی نداریم.

 علیرضا صحرائیان بعد از ظهر امروز در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان جهرم در سال جاری با اشاره به نام‌گذری سال ۹۵ اظهار داشت: منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق شعار امسال در بخش‌های مختلف باید از سوی مسئولان دستگاه‌های اجرایی این شهرستان مورد توجه جدی قرار گیرد.

فرماندار ویژه جهرم تصریح کرد: همگی باید در راستای توسعه همه‌جانبه این شهرستان تلاش کنیم و تحقق این شعار در گرو وحدت و همدلی تمام گروه‌ها است.

صحرائیان تأکید کرد: مردم از مسئولان انتظار دارند تا ایجاد اشتغال، رشد اقتصادی و خروج از رکود تورمی را در اولویت کار خود قرار دهند و  منتظرند که آثار و نتایج عملی را در جامعه به عینه ببینند.

معاون استاندار فارس متذکر شد: باید همه مدیران با عزمی راسخ و اعتمادی مجدانه خدمات بهتری را برای مردم داشته باشند.

رئیس شورای اداری شهرستان جهرم خاطرنشان کرد: چنانچه اقدام و عمل توأمان با برنامه‌ریزی صحیح صورت گیرد، در پایان سال شاهد آثار و نشانه‌های آن خواهیم بود.

وی یادآور شد: در پایان سال از عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی بر اساس اقتصاد مقاومتی ارزیابی صورت می‌گیرد و از همگان می‌خواهم تا اهتمام خود را در امر تقویت تولید، حل مشکل رکود، مهار گرانی و رفع بیکاری به‌کار گیرند و گزارشی از عملکرد خود به این فرمانداری ویژه ارائه دهند و در جهرم مدیران غیربومی باید با خانواده خود در این شهرستان مستقر باشند چراکه به مدیر پروازی نیازی نداریم.

به گزارش فارس، در این جلسه از مشاور امور بانوان در ادارات جهرم و همچنین اعضای ستاد تسهیلات نوروزی این شهرستان تقدیر شد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما