کدخبر : 23602
دوشنبه 24 اسفند 1394 - 15:27
فاقددیدگاه
پرینت

انسجام خدمات شهری در اجرای طرح استقبال از بهار

شهردار منطقه 3 بندرعباس خبر داد انسجام خدمات شهری در اجرای طرح استقبال از بهار

 

خبرگزاری فارس: انسجام خدمات شهری در اجرای طرح استقبال از بهار

شهردار منطقه ۳ بندرعباس گفت: شهرداری منطقه ۳ بندرعباس به‌طور منسجم و با تمامی امکانات، تجهیزات و نیروهای حوزه خدمات شهری و سایر حوزه‌ها با اجرای طرح استقبال از بهار به پیشواز سال نو می‌رود.

به گزارش جنوب پرس ، روح‌الله مرادی‌زاده با اشاره به  طرح استقبال از نوروز اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن سال جدید و حضور میهمانان و مسافران نوروزی در شهر بندرعباس، شهرداری منطقه سه به ‌منظور ارتقاء کمی و کیفی خدمات شهری و‌ ایجاد چهره‌ای مطلوب و شاد از سیمای شهر آماده ارائه خدمات به مردم است.

وی به تلاش برای تلطیف سیمای بصری شهر بندرعباس جهت رفاه مسافران نوروزی تاکید کرد و افزود: در راستای اجرای این طرح، نظافت خیابان‌ها و معابر اصلی و فرعی، رنگ‌آمیزی جداول، نرده‌ها، و بازسازی سرویس‌های بهداشتی، احداث ظرفشویی و روشویی و تاسیسات شهری، روشنایی بوستان‌ها، فضای سبز میادین، نیمکت‌های سنگی و زیبا‌سازی ساحل از جمله این موارد اصلاحی است.

شهردار منطقه ۳ بندرعباس ادامه داد: با توجه به مراجعه زیاد هموطنان و میهمانان برای رفاه و استراحت، محل‌هایی برای اسکان و چادر جانمایی شده است که عبارت است از: پارک جهانگردی باظرفیت ۴۰۰ چادر، پارک کپشکن سورو انتهای بلوار فرزانگان با ظرفیت ۳۰۰ چادر، پارک گل‌ها در بلوار جمهوری اسلامی با ظرفیت ۳۰۰ چادر آماده استقبال از هموطنان عزیز است.

مرادی‌زاده گفت: موزه مردم‌شناسی، حمام گله‌داری، برکه‌های باران و ساحل زیبای سورو ازجمله مکان‌های گردشگری در حوزه منطقه ۳ هستند و پذیرای مردم و مسافران نوروزی است و از میهمانان دعوت می‌شود که از این اماکن تاریخی دیدن کنند.

وی در پایان یادآور شد: شهرداری منطقه ۳ بندرعباس به‌طور منسجم و با تمامی امکانات، تجهیزات و نیروهای حوزه خدمات شهری و سایر حوزه‌ها با اجرای طرح استقبال از بهار به پیشواز سال نو می‌رود و از میهمانان گرامی درخواست می‌شود با رعایت نکات ایمنی، خاطرات خوبی از شهر بندرعباس در کنار آب‌های نیلگون خلیج همیشه فارس برای خود و همراهانشان رقم بزنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما