کدخبر : 23169
پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۳
فاقددیدگاه
پرینت
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان هرمزگان:

بازرسان هیئت مدیره نظام مهندسی هرمزگان انتخاب شدند

رئیس هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان هرمزگان از انتخاب بازرسان منتخب هیئت مدیره در نشست مجمع عمومی این سازمان خبر داد.

ابراهیم عمید اظهار داشت: جلسه مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی استان هرمزگان با حضور پرشور اعضا شامگاه چهارشنبه در تالار آوینی شهر بندرعباس برگزار و بازرسان منتخب هیئت مدیره سازمان با رای مستقیم اعضا انتخاب شدند.

وی گفت: در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه‌های کلان سازمان و ارزیابی فعالیت‌های گذشته و تصویب برنامه‌های پیش رو، رای‌گیری برای انتخاب بازرسان منتخب سازمان نیز انجام شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان خاطرنشان کرد: پس از رای‌گیری و با شمارش آرا غلام فضلی‌پور، علیرضا اکبری و محمدصادق وجدانی به عنوان بازرسان اصلی و عبدالحمید کمالی به عنوان بارزس علی‌البدل انتخاب شدند.

بر اساس اين گزارش فارس، عمید افزود: فعالیت مناسب سازمان با مشارکت و همکاری همه اعضا و همدلی میان مهندسان هرمزگان میسر است و توسعه و پیشرفت استان در بخش‌های مختلف با محوریت جامعه مهندسان صورت می‌گیرد و بنابراین حرکت قانونی در روند انتخاب اعضای هیئت مدیره و بازرسان سازمان اهمیت قابل توجهی دارد.

 

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما