کدخبر : 21928
چهارشنبه 12 اسفند 1394 - 12:45
فاقددیدگاه
پرینت
فرمانده انتظامی استان فارس:

قاتل فراری ظرف ۳۰ دقیقه در کازرون دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری یک قاتل فراری که با ضربات چاقو، جوان ۲۸ساله‌ای را به قتل رسانده بود ظرف ۳۰ دقیقه در کازرون خبر داد.

فرمانده انتظامی استان فارس بیان کرد: در بررسی‌های پلیس مشخص شد قاتل فردی به نام “ک – م” ۲۴ ساله است که پس از قتل متواری شده است.

سردار گودرزی  افزود: دستگیری قاتل در دستور کار ماموران قرار گرفت و با اجرای طرح مهار، همه مخفیگاه‌هایی که احتمال می‌رفت متهم فراری در آنجا مخفی شده باشد تحت کنترل قرار گرفت.

وی گفت: با اقدام سریع و به موقع ماموران، قاتل بعد از ۳۰ دقیقه از ارتکاب جرم در یکی از خیابان‌های شهرستان کازرون مشاهده و دستگیر شد و در اظهارات خود، انگیزه قتل را اختلاف بر سر مسائل مالی عنوان کرد.

دستگیری قاتل کمتر از ۶ ساعت در شیراز

فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری قاتل در کمتر از ۶ ساعت در این شهرستان خبر داد و افزود: فردی که عصر روز گذشته با ضربات چاقو اقدام به قتل صاحب کار سابقش کرده بود همان شب دستگیر شد.

بر اساس این گزارش تسنیم, سرهنگ یوسف ملک‌زاده خاطرنشان کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان مبنی بر یک فقره درگیری منجر به قتل در شهرک صنعتی شیراز، ماموران کلانتری۴۰ سلطان آباد این شهرستان به سرعت وارد عمل شده و نسبت به بررسی جزییات این درگیری و شناسایی قاتل اقدام کردند.

فرمانده انتظامی شیراز عنوان کرد: با بررسی‌های میدانی مشخص شد قاتل شخصی به نام “م – ق” است که به خاطر اختلاف حساب مالی مرتکب چنین جنایتی شده است.

سرهنگ ملک‌زاده گفت: ماموران با استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای این قاتل شده و طی عملیاتی ضربتی موفق به دستگیری وی شدند.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما