کدخبر : 21914
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵
فاقددیدگاه
پرینت
شهردار بوشهر:

سایت روز بوشهر رونمایی شد

جنوب پرس: شهردار بوشهر گفت: برای معرفی برنامه‌های روز بوشهر و نشان دادن توانمندی و ظرفیت‌های بوشهر سایت روز بوشهر رونمایی شد.
میگلی‌نژاد
به گزارش جنوب پرس:

غلامعلی میگلی‌نژاد بعد از ظهر روز گذشته در آیین رونمایی از سایت روز بوشهر در شهرداری این شهر ضمن تبریک به مناسب هشتمین سال نکوداشت روز بوشهر و با اشاره به اینکه هفته بوشهر فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های شهر و استان بوشهر است اظهار داشت: هفته بوشهر فرصت خوبی برای معرفی ظرفیت و توانمندی استان و شهر بوشهر توسط صاحب نظران، مورخان و صاحبان اندیشه و فرهنگ و هنر است.

وی با اشاره به تحولات و فراگیری تکنولوژی و ضرورت  بروزرسانی ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر در فضای مجازی افزود: در آغاز برنامه‌های هفته بوشهر امسال برای نخستین بار سایت روز بوشهر با مشارکت سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر راه‌اندازی می‌شود که امیدوار می‌رود سبب ساماندهی و توسعه گردشگری و معرفی مراسم این هفته در استان شود.

شهردار بوشهر از اجرای برنامه‌های متنوع و بهتری نسبت به سال‌های گذشته در هفته بوشهر خبر داد و افزود: آنچه مردم در برنامه متنوع هفته بوشهر شاهد هستند نتیجه تلاش تمام کارکنان شهرداری و دستگاه‌هایی است که با سازمان فرهنگی همکاری می‌کنند.

وی با اشاره به تامین رضایت مردم در شهرداری بوشهر به عنوان اولویت فعالیت‌ها بیان کرد: از شورای اسلامی شهر و سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر که با همکاری صمیمانه خود بستر معرفی ظرفیت‌های بوشهر را در این هفته به بهترین نحو بوجود می‌آورند سپاس‌گذاری می‌کنم.

میگلی‌نژاد گفت: امیدواریم بتوانیم هفته‌ای تاریخی و به یادماندنی برای مرد در شهر بوشهر رقم بزنیم.

وی حضور پرشور مردم در برنامه‌ها و مراسم هفته نکوداشت بوشهر را سبب ایجاد نشاط اجتماعی و افزایش مشارکت در میان اقشار مردم دانست و گفت: حضور باشکوه مردم در برنامه‌ها و مراسم در این هفته علاوه بر افزایش رضایتمندی در میان مردم پاسخی شایسته و در خور به مسئولان شهرداری و برگزار کنندگان نکوداشت روز بوشهر است.

شهردار بوشهر تمام تلاش دستگاه‌های اجرایی همکار در برگزاری مراسم هفته نکوداشت بوشهر را ناشی از عشق به مردم دانست و گفت: هیچ چیز بالاتر از خدمت به مردم نیست.

وی با اشاره به  تلاش برای حداکثر استفاده از فرصتی که در اختیار مجموعه شهرداری برای خدمت به شهروندان قرار دارد گفت: شهرداری بوشهر تمام تلاش خود را در صرف حذف مهاجرت از شهر بوشهر و تحقق مهاجرت معکوس از سایر شهرها و استان‌ها به شهر بوشهر می‌کند که با توجه به ظرفیت‌های موجود در بوشهر این مهم شدنی است.

بر اساس این گزارش تسنیم, میگلی‌نژاد از تامین زیرساخت‌ها برای افزایش و تنوع جمعیت شهری به عنوان یکی از مولفه‌های توسعه یافتگی خبر داد و بیان کرد: استراتژی شهرداری ایجاد بستر مناسب برای جذب و افزایش جمیعت و رشد شهر بوشهر است که امیدواریم تا ۵ سال آینده آمار جمعیتی شهر بوشهر با تحقق این استراتژی به ۲ برابر میزان کنونی افزایش یابد.

وی از سایت روز بوشهر(www.Roozebushehr.ir) رونمائی و ابراز امیدواری کرد: مردم بوشهر از برنامه‌های متنوع هفته بوشهر نهایت استفاده را برده و این مراسم بستر مناسب برای توسعه مشارکت اجتماعی و ایجاد نشاط و پویایی  در شهر بوشهر را بوجود بیاورد.

 

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما