کدخبر : 21891
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰
فاقددیدگاه
پرینت

اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز در اقلید

جنوب پرس: 15اسفندماه جاری آغاز می‌شود اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز در اقلید

خبرگزاری فارس: اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز در اقلید

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اقلید از آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز از ۱۵ اسفندماه جاری تا نیمه فروردین‌ماه سال ۹۵ در این شهرستان خبر داد.

به گزارش جنوب پرس ، علیرضا قادری امروز از آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز از ۱۵ اسفندماه جاری تا نیمه فروردین‌ماه سال ۹۵ در این شهرستان خبر داد و بر لزوم اجرای این طرح در راستای کنترل و نظارت بیشتر و بهتر بر عرضه، کیفیت و قیمت اقلام پرمصرف در روزهای پایانی سال و ایام نوروز تأکید کرد.

وی تصریح کرد: اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز تأثیر بسزایی در حفظ و ارتقای آرامش روحی و روانی و جلوگیری از افزایش غیرمنطقی قیمت کالاهای اساسی و پرمصرف مردم دارد.

قادری به تشکیل جلسه‌ای با حضور مسئولان فرمانداری، اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت، تعاون روستایی، جهاد کشاورزی، دامپزشکی و واحد بازرسی اتاق اصناف اشاره و بیان کرد: با توجه به قانون انتزاع، بخشی از وظایف تنظیم بازار (تأمین ۳۵۰ قلم صنایع غذایی و تبدیلی) به وزارت جهاد کشاورزی سپرده شد ازاین‌رو با مدیریت و محوریت جهاد کشاورزی اقلید جلسه کمیته تنظیم بازار و هماهنگی تأمین اقلام پرمصرف و موردنیاز مردم در این ایام پایانی در مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اقلید از کشیک اصناف در تعطیلات نوروزی به‌منظور تأمین نیاز مردم و مسافران خبر داد و عنوان داشت: هماهنگی برای کنترل و نظارت بیشتر بازرسان طرح تشدید کنترل بازار اتاق اصناف و اتحادیه صنفی، تشکیل گشت مشترک بازرسی با حضور قاضی تعزیرات حکومتی در واحدهای اغذیه‌فروشی، پوشاک، کفش، پایانه‌های مسافربری، جایگاه‌های عرضه سوخت، مهان‌پذیرها و … از مصوبات این جلسه بود.

قادری همچنین به هماهنگی صورت گرفته برای تأمین میوه شب عید (پرتقال و سیب) با قیمت و کیفیت مناسب توسط جهاد کشاورزی با معرفی مباشران خرید و توزیع آن در سطح شهرستان اشاره کرد و از تمهیدات صورت گرفته برای اجرای طرح فروش فوق‌العاده واحدهای صنفی با تخفیف ۱۵ تا ۲۰ درصد در اقلید خبر داد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اقلید در پایان سخنان خود با اشاره به اجرای طرح نظارتی و پایش هفتگی اقلام، کالاها و خدمات، بر اولویت کاری واحد بازرسی در رسیدگی به شکایت و بهره‌گیری از اخبار مردمی تأکید کرد و مشارکت و مساعدت عمومی در گزارش هرگونه تخلف اقتصادی مبنی بر عدم درج قیمت کالا، گران‌فروشی و… از طریق تماس با شماره ۱۲۴ ستاد خبری مبارزه با گران‌فروشی و یا تلفن ۴۴۵۲۲۶۸۰ واحد بازرسی اتاق اصناف اقلید را خواستار شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما