کدخبر : 21402
یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۳
فاقددیدگاه
پرینت
در گفتگو با فرماندار اهواز؛

نتایج رسمی انتخابات مجلس در اهواز اعلام شد/۶ نفر در دور دوم

جنوب پرس: فرماندار اهواز با اعلام رسمی نتایج انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه اهواز، کارون، باوی و حمیدیه گفت: انتخابات در این حوزه به صورت کامل به دور دوم کشیده شد.
نتایج رسمی انتخابات مجلس در اهواز اعلام شد/۶ نفر در دور دوم
به گزارش جنوب پرس:

اسماعیل ارزانی بیرگانی اظهار کرد: بعد از پایان شمارش آرا و جمع بندی نهایی نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اهواز، باوي، حميديه و کارون، هیچ نامزدی حائز حدنصاب لازم برای حضور در مجلس شورای اسلامی نشد و انتخابات به صورت کامل به دور دوم کشیده شد.

بر اساس این گزارش مهر, وی افزود: همایون یوسفی با کسب ۱۰۷ هزار و ۸۷۴ رای، جواد کاظم نسب الباجی با کسب ۸۸ هزار و ۷۷۷ رای، شکرخدا موسوی با کسب ۸۲ هزار و ۲۰۰ رای، سیدشریف حسینی با کسب ۷۱ هزار و ۹۱۹ رای، شبیب جویجری با کسب ۶۸ هزار و ۸۸۱ رای و علی ساری با کسب ۶۶ هزار و ۹۵۴ رای حائز رتبه های اول تا ششم شدند و به دور دوم انتخابات راه یافتند.

همایون یوسفی، جواد کاظم نسب الباجی و علی ساری نامزدهای مورد حمایت اصلاح طلبان، شکرخدا موسوی و شبیب جویجری نامزدهای مورد حمایت ائتلاف اصولگرایان و سید شریف حسینی نامزد مستقل این دوره از انتخابات اهواز بودند که به دور دوم راه یافتند.

 

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما