کدخبر : 185990
سه شنبه 9 دی 1399 - 14:20
فاقددیدگاه
پرینت

افتتاح و کلنگ زنی ۲۱۲‌ میلیارد ریال پروژه در کهگیلویه وبویراحمد

یاسوج- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی ۲۱۲ ‌ میلیارد ریال پروژه در سطح استان طی دهه فجر ۹۹ خبر داد.
افتتاح و کلنگ زنی ۲۱۲‌ میلیارد ریال پروژه در کهگیلویه وبویراحمد

به گزارش خبرگزاری مهر، داود راهزادی افزود: ۲۶ پروژه برق در بخش‌های اصلاح، توسعه، احداث، روشنایی معابر، برق رسانی روستایی، تبدیل شبکه‌های سیمی به کابلی و رفع ضعف ولتاژ شبکه‌های برق در هشت شهرستان استان کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر امسال با اعتباری بالغ بر ۲۱۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

راهزادی اظهار داشت: بیشترین پروژه‌های افتتاحی مربوط به شهرستان بویراحمد با اعتباری بیش از ۶۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال و کمترین آن مربوط به شهرستان باشت با یک پروژه و اعتباری معادل ۲ میلیارد و ۱۱۴ میلیون ریال است.

وی افزود: در شهرستان کهگیلویه پنج پروژه با اعتباری حدود ۷۰ میلیارد ریال و در شهرستان گچساران چهار پروژه با اعتباری حدود ۲۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

راهزادی تصریح کرد: همچنین در شهرستان دنا چهار پروژه با اعتباری معادل ۱۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال، در شهرستان چُرام ۲ پروژه با اعتباری معادل ۱۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال و در شهرستان بهمئی نیز ۲ پروژه با اعتباری معادل ۱۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در دهه فجر امسال افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

راهزادی تعداد پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد را به ترتیب ۲۳ و سه پروژه دانست و خاطرنشان کرد: اعتبار هزینه و پیش بینی شده برای این پروژه‌ها نیز به ترتیب ۱۷۲ میلیارد و ۴۰ میلیارد ریال است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: تأمین برق شهر لیکک مرکز شهرستان بهمئی، توسعه و احداث روشنایی معابر و برق رسانی روستای ” لا اسپید ” شهرستان کهگیلویه، سه پروژه موردنظر برای کلنگ زنی در دهه فجر امسال است.

وی افزود: در شهرستان باشت پروژه توسعه و احداث شبکه‌های برق روستاهای خوبیارآباد، قاسم آباد تیموری و غورک رستمی در قالب یک قرارداد با اعتباری معادل ۲ میلیارد و ۱۱۴ میلیون ریال اجرایی می‌شود

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما