کدخبر : 185982
سه شنبه 9 دی 1399 - 14:14
فاقددیدگاه
پرینت

طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز از امروز آغاز می‌شود

اهواز - جانشین مرزبانی ناجا گفت: طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز موسوم به رعد، امروز سه شنبه همزمان در سراسر کشور آغاز شد.
طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز از امروز آغاز می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، سردار جلال ستاره صبح سه شنبه در بازدید از پاسگاه بوخضیر دریابانی بندر ماهشهر اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: این طرح در راستای حمایت از تولید ملی و مبارزه با اخلال در نظام اقتصادی کشور اجرا و در این طرح با قدرت تمام با قاچاقچیان کالا و ارز مقابله خواهد شد.

ستاره افزود: این طرح در استان خوزستان و شمال خلیج فارس به عنوان یکی از شریان‌ها و مبادی اصلی ورود کالا به کشور با جدیت و شدت بیشتری اجرا می‌شود.

وی همچنین با اشاره به آمار قاچاق دام در حوزه دریا، تصریح کرد: در حال حاضر بحث قاچاق دام از طریق دریا فقط به مقصد بندر خصب عمان صورت می‌گیرد که مبارزه با این مسأله در خشکی هزینه‌ها و مشکلات فراوانی دارد.

جانشین مرزبانی ناجا ادامه داد: برای مبارزه منطقی‌تر و بهتر با این پدیده تمام توان خود را در دریا و آب‌های ساحلی و سرزمینی کشور و حوالی تنگه هرمز گذاشته‌ایم و این موضوع هزینه‌ها و مشکلات این کار را به میزان قابل توجهی کاهش داده است.

ستاره عنوان کرد: به قاچاقچیان احشام هشدار می‌دهیم که مبارزه و برخورد ما با این موضوع بسیار جدی، سخت و شدید خواهد بود؛ بنابراین به آن‌ها توصیه می‌کنیم دست از این اقدام شوم بردارند.

وی گفت: البته در راستای مبارزه و مقابله با این پدیده در خوزستان اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته و آمار آن در این استان به نزدیک صفر رسیده است

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما